کسب امتیاز تیم ملی گلف افغانستان در مسابقات المپیک آسیایی

۳ میزان ۱۳۹۳

تیم ملی گلف افغانستان در روز نخست مسابقات خود در چهارمین روز هفدهمین دور مسابقات المپیک آسیایی در کوریایی جنوبی امتیاز های 91 و  94 را کسب کردند.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، تیم ملی گلف افغانستان متشکل از حشمت الله سروری و علی احمد فاضل امروز در 18 میدان بازی خود را انجام دادند که به ترتیب امتیاز های قابل قبول راکسب کردند.

در این مسابقات حشمت الله توانست در 18 میدان 91 اسکور کند و علی احمد فاضل دیگر نماینده افغانستان در این مسابقات در 18 میدان 94 اسکور را به دست آورد.

محبوب شاه قازیزاده معاون فدارسیون گلف بازی امروز اعضای تیم ملی گلف را قناعت بخش برای افغانستان دانست و اظهار امیدواری کرد که ورزشکاران افغانستان در سه روز دیگر این مسابقات نتایج قابل قبول را کسب کنند،

مسابقات گلف تا سه روز دیگر ادامه می یابد و کسانی که بتوانند در هر میدان امتیازات بهتر را کسب کنند به مدال های طلا، نقر و برنز دست می یابند.

از سوی هم عصر دیروز مسابقات وزن برداری آغاز شد و  مصطفی کارمند از افغانستان در وزن 85 کیلوگرام توانست در حرکت یک ضرب  117 کیلوگرام و در دو ضرب 150 کیلوگرام را بالای سرببرد و در جمع 15 نفر در این وزن، مقام دوازدهم را از آن خود کرد.

این در حالیست که مروان مین رئیس فدارسیون وزن برداری افغانستان نیز عضو داوران این مسابقات معرفی شد و قرار است در مسابقات وزن برداری نیز داوری کند.

گفتنی که امشب مسابقات مشت زنی در وزن 49 کیلوگرام آغاز می شود و محمد امید رحیمی تنها نماینده افغانستان در این مسابقات در نخستین دیدار اش مقابل حریف از کشور لاووس به میدان میرود، و فردا در مسابقات وزن برداری هم عبدالرووف نوری در وزن 105 کیلوگرام مسابقه خواهد داد .

تا اکنون چین با کسب 136 مدال در رده نخست قرار دارد، کوریا با 84 و جاپان با 83 مدال در رده های دوم و سوم جای گرفته است.

 

افغانستان

بازی

گلف

مسابقات


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.