سوء استفاده جنسی”داعش”از زنان و دختران ایزدی درعراق

۶ عقرب ۱۳۹۳

گروه تروریستی “داعش” به ادامه رسوایی های شان در عراق و سوریه، این بار از زنان و دختران ایزدی در شهر “سنجار” عراق سوء استفاده جنسی می کنند.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، “کریستین پست” روزنامه امریکایی گزارشی منتشر کرده که بر اساس آن گروه داعش زنان و دخترانی را از شهر سنجار در شمال عراق ربوده اند، تعدادی از آنها را به نیروهای خود برای سوء استفاده جنسی هدیه می دهد.

این روزنامه به نقل از گروهی ضد داعش به نام “رقه در سکوت سر بریده می شود” گزارش داد: یکی از فرماندهان داعش اذعان می‌کند که نیروهای این گروه تروریستی زنان و دختران ایزدی سنجار را از همدیگر جدا می کنند، و هر یک از اعضای داعش یکی از دختران را با هدف سوء استفاده جنسی برای خود انتخاب می کند.

کریستین پست افزود: هر یک از اعضای داعش، پس از انتخاب یکی از دختران ایزدی وی را مجبور به پذیرفتن عقاید خود می‌کند سپس با وی ازدواج می کند، و پس از اشباع غریزه جنسی خود او را طلاق می دهد تا یکی دیگر از اعضای داعش آن دختر را بگیرد.

این روزنامه نوشت: برخی از دختران ایزدی به ولایت رقه در شمال سوریه فرستاده می‌شوند تا به عنوان هدیه به فرماندهان داعش داده شوند، و فرماندهان داعش نمی‌گذارند که رسانه ها و مردم سوریه از رسوایی‌های جنسی خود و فروش دختران ایزدی مطلع شوند.

سازمان ملل متحد نیز اخیرا در گزارشی اعلام کرد: شاهدان تأکید دارند که بیش از 150 دختر مسیحی و ایزدی در ولایت رقه منتقل شدند، تا به عنوان برده جنسی فروخته شوند.

کریستین پست به نقل از یک دختر ایزدی 15 ساله اعلام کرد که نیروهای داعش از زنان نیز به عنوان برده جنسی استفاده می کنند.

 

جنسی

داعش

دخنر

زن

سوء استفاده

عراق


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.