بيت المقدس را کی‌ها به آمریکا فروختند؟

۱۶ قوس ۱۳۹۶

بيت المقدس به عنوان نخستين قبله مسلمين در بي مهري اکثر رهبران اسلامي جهان در استانه پايتخت شدن رژيم صهيونيستي اسراييل قرار دارد. گمانه زني هاي وجود دارد كه تصميم آدم روانی به اسم دونالد ترامپ ريس جمهور ايالات متحده امريكا مبني بر انتقال سفارت امريكا به بيت المقدس در مشوره با آل سعود و سسي از رهبران عربي گرفته شده است.

اين همه ناشي از عدم اتحاد و اتفاق مسلمين جهان مي‌باشد.مسلمانان جهان از نداشتن يك رهبر بزرگ و دانا رنج ميبرند.بدبختانه بايد ياد آور شويم كه اكثر كشور هاي اسلامي به گونه مستقيم و غير مستقيم زير استسمار قدرت هاي بزرگ دنيا خصوصا امريكا قرار دارند.

تاسف بزرگتر اينست كه رهبران كشور هاي عربي خصوصا خادم حرمين شرفين وشهزاده هاي بلهوس اعراب از جمله نوكران حلقه به گوش امريكا و ديگر طرفداران امپرياليزم ميباشند،در مورد اين عمل ظالمانه ترامپ اين اعراب شكم كلان هيچگونه واكنش نشان ندادند،و فقط براي دختر ترامپ (ملينا ترامپ) در صدد مسجد ساختن براي زدودن گناهان ملينا شدند و جايزه‌هاي میليوني را برايش بي شرمانه تقديم كردند، در حاليكه ميبايست از اين پول ها و امكانات فراوان براي جلوگيري از هلاكت مردم فلسطيني ها ،افريقايي ها ، و ديگر مسلمانان تهي دست در سرتاسر جهان از اثر گرسنگي استفاده نمايند.

راستي در كشور ما رهبران جهادي و سياسي چي واكنشي داشتند در قبال انتقال سفارت امريكا به بيت المقدس و برسميت شناختن آن منحيث پايتخت كشوري به نام اسراييل كه تا اكنون توسط كشور‌هاي زيادي منحيث يك كشور مستقل به رسميت شناخته نشده است؟ جز ارگ كه با هوشياري تمام اعلاميه نشر كرده اند كه به اصطلاح عام نه سيخ بسوزد و ني كباب، و عبدالطيف پدرام عضومجلس نمايندگان كه در يك يادداشت فيس بوكي خواهان لغو پيمان امنيتي ميان كابل و واشنگتن شده است، ديگر از رهبران جهادي كه تا اين دم از نام اسلام و دفاع از اسلام، صاحب آرگاه و بارگاه شده اند اندك ترين واكنشي نشان نداده اند.چون ميدانند اگر واكنشي نشان بدهند ديگر آرگاه و بارگاه شان را از دست ميدهد.

در مورد این که کی بیت المقدس را به آمریکا و اسرائیل فروخته است آیت الله عبدالامیر قبلان رئیس مجلس اعلای شیعی لبنان تصمیم ترامپ مبنی بر انتقال سفارت خود از تل آویو به قدس و یهودی سازی این شهر اسلامی را محکوم کرد و تاکید کرد: با وجود ناراحتی و تلخکامی از این تصمیم آمریکا، اما باید بگوییم که ما از این تصمیم شگفت زده نیستیم، زیرا کسی که راه مقاومت را پیشه خود ساخته می تواند از قدس دفاع کند و مانع یهودی سازی این شهر توسط صهیونیست ها شود.

راه حل این است که  با يك برنامه بزرگ و اساسي در راستاي وحدت مسلمانان جهان براي تحقق آرمان هاي بزرگ اسلامي، دفاع از ارزش هاي اسلامي، صداقت مندانه و با برنامه كار نمايم، تا ديگر شاهد بي حرمتي به ارزش هاي اسلامي نبوده و از بي اتفاقي مسلمين جهان جلوگيري كرده باشيم.

 

شمس الله كوشان

آل سعود

اسرائیل

ایوانکا ترامپ

ترامپ


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.