41 تروریست طالب در نتیجه حملات نیروی امنیتی در قندوز کشته شد

۲۳ سرطان ۱۳۹۷

قول اردوی 209 شاهین خبر داده است که در نتیجه حملات هوایی نیروی امنیتی بر مواضع گروه تروریستی طالبان در ولایت قندوز 41 تروریست طالب کشته شده و 11 تن دیگر شان زخمی شده است.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، قول اردوی 209 شاهین با نشر خبرنامه ای امروز شنبه(23 سرطان) گفته است که در نتیجه حملات هوایی نیروی امنیتی بر مواضع گروه طالبان در ولسوالی های چهار‌دره و دشت‌ارچی ولایت قندوز 41 جنگجوی طالب کشته و 11 جنگجوی دیگر این گروه زخمی شده است.

در خبرنامه آمده است که « حوالی ساعت 5:30 دقیقه بعد از ظهر روز گذشته ( 22 سرطان) در منطقه تپه غلام علی مربوط ولسوالی چهاردره و ولسوالی دشت‌ارچی ولایت قندوز در نتیجه ضربات هوایی بر مواضع دشمن، 41 هراس افگن طالب کشته و 11 تن دیگر زخمی شدند”.

ولسوالی های چهار دره و به خصوص دشت‌ارچی یکی از مرکز فعالیت های گروه تروریستی طالبان است که این گروه تروریستی به صورت گسترده فعالیت دارد. به اساس گزارش ها اکثر نشست های این گروه در ولسوالی دشت ارچی برگزار می شود. طوریکه اوایل سال جاری خورشیدی نیروی های نظامی کشور یک نشست مهم این گروه تروریستی را که در آن افراد کلیدی شان نیز حضور داشت هدف حمله هوایی قرار داد.


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.