مرد آمریکایی برای فرار از همسرش و رفتن به زندان دست به سرقت زد

۲۹ سنبله ۱۳۹۵

یک مرد آمریکایی برای رهایی از شر همسرش دست به سرقت زد تا به زندان رفته و از مجادله با همسرش راحت شود.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه به نقل از فارس، “لَری ریپل” مرد آمریکایی 70 ساله هفته گذشته از بانک کانزاس 3000 دالر سرقت کرد و مدت کوتاهی پس از این اتفاق دستگیر شد و به زندان رفت.

او در اعترافات خود به دادگاه عالی کانزاس گفت پس از بحث و مجادله فراوان با همسرش تصمیم گرفت به جای ماندن در خانه، به زندان برود تا به دعواهای همیشگی خود پایان دهد.

13950628000638_photol

«لَری ریپل» که در شهر کانزاس زندگی می‌کند، عصر جمعه وارد «بانک کار» شد و به تمام مشتریان و کارمندان بانک گفت: «من یک اسلحه دارم، هرچه سریع‌تر به من پول بدهید».

با این اتفاق یکی از کارمندان بانک 2924 دالر پول نقد را در اختیار او گذاشت تا جان افراد دیگر به خطر نیفتد. ولی پس از این اتفاق ریپل به جای آنکه از بانک فرار کند، روی یکی از صندلی‌ها نشست تا ماموران پولیس برسند.

بر اساس اسناد موجود در دادگاه کانزاس و توضیحات ماموران امنیتی، زمانی که پولیس به بانک رسید او خود را تسلیم کرد و به آنها گفت: «من همان شخصی هستم که به دنبالش می‌گردید».

ریپل که هم‌اکنون در دادگاه سرقت‌های بانکی آمریکا محاکمه می‌شود، در اعترافات خود گفت: «من و همسرم برای مدت‌های طولانی بحث و مجادله داشتیم. من هرگز نمی‌خواهم به آن فضا برگردم و ترجیح می‌دهم در زندان بمانم تا به خانه بروم».

اعترافات،

بانک،

رهایی،

سرقت،

همسرش،


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.