قتل همسر، برای رسیدن به خواهرش

مجری مشهور شبکه‌های سعودی ام بی سی و الرساله (متعلق به ولید بن طلال میلیاردر سعودی)، در جنایتی هولناک همسر خود را به

019مجری مشهور شبکه‌های سعودی ام بی سی و الرساله (متعلق به ولید بن طلال میلیاردر سعودی)، در جنایتی هولناک همسر خود را به قتل رساند.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، اقدام فجیع “منهل عبدالقادر” مجری شبکه های سعودی در برنامه ریزی برای قتل همسرش با همکاری یک راننده تاکسی، در رسانه های عربی بازتاب گسترده ای داشته است.

عبدالقادر که سوری تبار و مقیم عربستان است، کمتر از ۲۴ ساعت پس از این جنایت، به اقدام خود اعتراف کرد که به یک راننده تاکسی لبنانی پول داده تا با شبیه‌سازی یک عملیات سرقت مسلحانه، همسرش را بکشد و به پای خود او نیز شلیک کند!

وی تاکید کرد که هدفش از این جنایت، رها شدن از شر همسرش بوده، چون می خواسته با خواهر همسرش ازدواج کند.

عبدالقادر روز ۲۴ جولای (۲ مرداد) در آخرین مطلبی که در صفحه خود در توییتر نوشت، از سفر ده روزه به لبنان به اتفاق همسرش “فاطمه حاج ابراهیم” خبر داد.

اما در جریان این سفر، یک راننده تاکسی لبنانی در یک اقدام از پیش طراحی شده، در یک جاده فرعی نزدیک بزرگراه “المتن” در حومه بیروت، راه را بر موتر شخصی عبدالقادر بست و دو گلوله به سینه و پای همسر وی شلیک کرد که موجب کشته شدن وی شد.

این راننده تاکسی که بعد مشخص شد برای انجام این جنایت، از عبدالقادر پول گرفته، یک گلوله هم به پای خود او شلیک کرد تا کارآگاهان پولیس مطمئن شوند که قتل همسر وی در یک سرقت مسلحانه رخ داده است.