سیستم جدید امنیتی سید حسن نصرالله کشف شد

۲۶ عقرب ۱۳۹۲

اگر چه حضور دبیر کل حزب الله لبنان در مجامع عمومی  به ویژه سخنرانی های  وی همواره خبر ساز و سر تیتر رسانه های جهان است  اما این بار سخنرانی اخیر وی در حاشیه شهر بیروت  در روز عاشورا  خیلی خبر ساز گردید .

به گزارش خبرگزاری خاور میانه، ‌ حضور سید حسن نصرالله در جمع عزاداران حسینی در روز عاشورا و سخنرانی او به قدر کافی خبر ساز بود تا اینکه رسانه ها تلاش کردند حاشیه هایی این سخرانی را نیز بر آن بیافزایند.

‌ سخنراني سيدحسن نصرالله در  بيروت در روز عاشورا و كيف همراه محافظ وی توجه ويژه كاربران شبكه هاي اجتماعي و بيشتر پايگاه هاي خبري را به خود معطوف ساخت .

به گفته منابع لبنانی يكي از محافظان، هنگام سخنراني سيدحسن نصرالله كيف دستي سياهي در دست داشت كه منجر به كنجكاوي بسياري از مردم براي دانستن محتواي آن شد به گونه اي كه روز پنجشنبه بيشتر رسانه هاي سياسي جهان عرب اين خبر را منتشر كردند.

اما کنجکاوی رسانه ها بالاخره نتیجه بخش بود و در خبرها اعلام شد که كيف سیاهی که در دست محافظ وی بوده است، در واقع يك سپر تاشو ضد گلوله و بسيار پيشرفته است كه در برابر هرنوع گلوله اي مقاومت دارد.

به گفته این منابع اين سپر كه به طور گسترده توسط اسكاتلنديارد و براي عمليات ضد تروريستي استفاده مي شود در مقابل بمب هاي دستي آتش‌زا نيز مقاوم است و در اوضاع فوق العاده و بحراني كاربرد به سزايي دارد.

قدرت اين سپرهاي به اصطلاح مسافرتي و قابل حمل به گونه اي است كه مي تواند جلوي گلوله هاي  کلاشینکوف را بگيرد و پس از باز شدن قادر است، مساحت مناسبي را پوشش دهد و امكان خارج شدن سريع شخص را از صحنه ترور مهيا كند.

سید حسن نصر الله رهبر حزب الله لبنان از شخصیت های پر نفوذ کشورهای جهان اسلام و عرب است و در کشور های غربی نیز طرفدار های دارد و ایشان از رهبران موفق کشور های عرب بود است که همیشه علیه استبداد و ظلم سخن به زبان آورده است.

بیروت

رهبر

سید حسن

کیف سیاه

لبنان

نصر الله


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.