236 داعش در حمله هوایی در الانبار و موصل عراق کشته شدند

۳۰ اسد ۱۳۹۴

داعش یوزارت امور داخله عراق با صدور بیانیه ای اعلام کرد که ۲۳۶ تن از تروریستان داعشی در نتیجه ۱۵ حمله هوایی در ولایت الانبار و موصل کشته شدند.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، حمله های هوایی به مقرها و مخفیگاه های گروه تروریستی داعش در ولایت های موصل و الانبار صورت گرفته است.

همچنین یک منبع امنیتی در واکنش سریع ولایت الانبار اعلام کرد که دو نفر از عناصر گروه تروریستی داعش در جریان خنثی سازی حمله این گروه به جنوب شهر فلوجه در استان الانبار کشته شدند.

به گزارش شبکه تلویزیونی السومریه نیوز، عناصر گروه داعش به یک پایگاه از نیروهای واکنش سریع در نزدیک اداره ترافیک شهر فلوجه حمله کردند که در جریان آن دو عنصر داعش کشته و یک موتورسیکلت این گروه منهدم شد.

همچنین یک منبع امنیتی در ولایت صلاح الدین عراق اعلام کرد که در انفجار یک تانکر بمبگذاری شده در غرب شهر سامرا ۲۷ نفر از نیروهای امنیتی و نیروهای داوطلب مردمی زخمی شده اند.

این منبع گفت: یک عامل انتحاری سوار بر این تانکر بمبگذاری شده تلاش کرد که به نیروهای امنیتی و نیروهای بسیج مردمی در منطقه الحویش در غرب شهر سامرا نزدیک شود که نیروهای امنیتی به سمت او آتش باری کردند و این امر به انفجار تانکر و زخمی شدن ۲۷ نفر یاد شده منجر شد.

236

الانبار

داعش

عراق

کشته

موصل


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

Comment is not allowed