۱۰ تن از نیروی های امنیتی در حمله تهاجمی تروریستان طالب در فاریاب کشته شدند

مقامات محلی فاریاب از کشته شدن ۱۰ تن از نظامیان کشور در درگیری میان نیروی های امنیتی و گروه تروریستی طالبان در ولسوالی خواجه سبز پوش این ولایت خبر داده اند.

به گزارش خبر گزاری خاورمیانه، محمد طاهر رحمانی رییس شورای ولایتی فاریاب با تایید این خبر گفت که در حمله تهاجمی شب گذشته طالبان بر مرکز ولسوالی خواجه سبزپوش ۱۰ تن از نیروهای امنیتی به شمول ۵ کوماندو ، ۲ سرباز پولیس و ۳ تن از نیروی خیزش مردمی کشته شده اند و پوسته متذکره به دست طالبان سقوط کرده است.

از سوی هم احمد جاوید بیدار، سخنگوی والی فاریاب گفت که افراد گروه طالبان شب گذشته بر یک پوسته نیروهای امنیتی در مرکز ولسوالی خواجه سبزپوش حمله کردند و با نیرو های امنیتی درگیر شدند و در جریان درگیری ۴ تن از نیرو های امنیتی و خیزش مردمی کشته و بیش از ۵ تن از یافراد طالبان کشته و نزدیک به ۱۰ تن دیگر شان زخمی شده اند.

همچنان سخنگوی والی فاریاب اضافه کرد که یک تن از محافظان حاجی امین،  فرماند گروه  طالبان در خواجه سبزپوش نیز در بین کشته شد گان شامل است.

در همین حالی یک منبع نزدیک به گروه تروریستی طالبان مدعی است که بیش از ۱۰ تن از نیروهای دولتی را کشته اند و ۱ سرباز پولیس را اسیر گرفته و ۱۱ میل سلاح به دست آورده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *