سرطان ۲۱, ۱۳۹۹

یک افسر امریکایی پسرش را کشت و به دخترش تجاوز کرد

افسر سابق جنگ امريکا با افغانستان شب گذشته پسر 10 ساله‌اش را کشت و دختر 12 ساله‌اش را مورد تجاوز قرار داد.

به گزارش  خبرگزاری خاورمیانه، همسر فردی به نام جاناتان اوليت 35 ساله که يکی از افسران سابق جنگ امريکا با افغانستان بود، به دليل شرکت در اين جنگ از وی جدا شد و به همراه فرزندان خود به شهر ديگری از اوکلاهما مهاجرت کرد.

اين مرد که بعد از 5 سال مجدد به کشورش بازگشت و از شدت عصابيت به دليل جدايی از همسرش نقشه انتقام از او و خانواده‌اش را کشيد، اين مرد که تعليم ديده بود توانست ظرف 5 ماه همسرش را در فيس بوک پيدا کرده و آدرس منزل سکونتش را به دست بياورد.

او شبانه وارد خانه همسر سابقش شد و آهسته وارد اتاق بچه‌ها شد، بچه‌ها که از ديدن ناگهانی پدر وحشت کرده بودند می‌خواستند فرياد بزنند که پدر به آن‌ها رحم نکرد و با کشتن پسر 10 ساله‌اش دخترش را ساکت کرد.

مادر که برای اطمينان از خواب کودکانش به سراغ فرزندانش رفت، متوجه حضور شوهر سابقش در اتاق خواب و کشته شدن فرزندش شد ولی قبل از آنکه بتواند پوليس را در جريان ماجرا قرار دهد توسط مرد شيطان صفت گرفتار شد.

اين مرد برای اينکه انتقامش را بگيرد دختر و همسر را مورد تجاوز قرار داد و اين موضوع تا جايی ادامه داشت که فردای آن شب به طور اتفاقی خواهر اين زن جوان 29 ساله برای سر زدن به درب خانه‌ آن‌ها آمد و زمانی که پس از چند بار زنگ زدن، بی‌جواب ماند، از پنجره داخل خانه را نگاه کرد و از ماجرا مطلع شد.

خواهر قربانی سريعا اف بی آی را در جريان موضوع قرار داد و در نهايت ديری نگذشت که ماموران پوليس، فرد شيطان صفت را دستگير و دختر و مادر را از دستان وی نجات دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *