موشک مدرن کوریای شمالی با برد 9000کیلومتر میتواند لندن را هدف قرار بدهد

۲۰ میزان ۱۳۹۶

کوریای شمالی در حال ساخت موشک‌های جدید و افزایش نیروی موشک‌های بالیستیک خود است، این کشور ماه گذشته موشکی را آزمایش کرد که از فراز جاپان عبور کرد. و برد آن موشک 3700کیلومتر بود.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه،  اینترفاکس ادعا کرد کوریای شمالی در حال ساخت یک موشک بالستیک جدید است که می تواند خاک انگلستان را هدف قرار دهد.

اینترفاکس در گزارشی آورده است که کوریای شمالی در حال مدرن سازی موشک های بالستیک خود برای افزایش برد آنهاست و موشک جدید بردش به بریتانیا می رسد.

به گزارش ایرنا، آنتون مورزف نماینده پارلمان روسیه در سفری که به کوریای شمالی داشت می گوید که این کشور در حال مدرن کردن موشک های بالستیک خود  است و می خواهد که برد موشک های خود را به 9000کیلومتر برساند

فاصله بین کشورهای کوریای شمالی و انگستان در حدود 8600کیلومتر است که اگر کوریای شمالی بتواند موشک‌های خود را با برد 9000 کیلومتر بسازند بسیار به ساده‌گی می‌تواند، لندن را هدف قرار بدهد.

این در حالی است که کوریای شمالی از آزمایش یک بمب هایدوژنی نیز خبرداده است و تنش‌های بر سر افزایش آزمایش‌های موشک‌های بالستیک این کشور در جامعه جهانی بالا گرفته است و در ماه اخیر تنش‌های میان امریکا و کوریای شمالی به اوج خود رسیده است.

 

 

بالستیک

کوریای شمالی

لندن

موشک


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.