سفیرعربستان در رومانیا منشی خود را پس از تجاوز به قتل رساند

۱۰ ثور ۱۳۹۵

82053874-70685434ابراهيم عبدالرحمن الراسي، سفير عربستان سعودی در رومانيا ضمن تجاوز جنسی بر منشي رومانيايي خود او را به قتل رسانده است.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، شماري از پايگاه هاي خبري از رسوايي اخلاقي و تجاوز سفير عربستان در روماني به يك دختر رومانيايي و كشتن وي خبر دادند.

پايگاه خبري «پاناروما الشرق الاوسط» به نقل از سايت «اي دبليو دي»، نوشت: ابراهيم عبدالرحمن الراسي سفير عربستان در رومانيا به منشي رومانيايي خود تجاوز كرده و او را به قتل رسانده است.

بر اساس اين گزارش، وزارت امور خارجه روماني سفير سعودي را احضار و او را به تجاوز جنسي به «ايوانا ويلسيكو» 25 ساله كه به عنوان منشي در سفارت عربستان در بخارست كار مي كرده، متهم كرده است.

طب عدلی روماني گزارش كرده كه قرباني مورد تجاوز جنسي قرار گرفته و سپس با كمربند خفه شده است.

گزارش مي افزايد: جسد ايوانا ويلسيكو كه دانشجوي پزشكي بوده در حال شناور بر روي سطح آب يك حوضچه در نزديك يك بند برق در 24 مايلي جنوب شهر بخارست، پيدا شده است.

وزارت خارجه روماني 48 ساعت به نمايندگي ديپلماتيك عربستان سعودي مهلت داده است تا خاك اين كشور را ترك كند.

يك مسئول رومانيايي خاطرنشان كرده كه مسئولان روماني از عربستان خواسته اند مصئونيت سفير خود را بردارند تا بتوان وي را محاكمه كرد اما مسئولان سعودي اين درخواست را رد كرده اند.

اين درحالي است كه يك خدمتكار رومانيايي نيز كه در اقامتگاه سفير عربستان در بخارست كار مي كرد، سال جاري ميلادي مورد ضرب و شتم و تجاوز قرار گرفت.

تجاوز جنسی

رومانایی

روماینا

سفیر سعودی

عربستان

قتل

منشی


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

Comment is not allowed