حمایت طالبان مسلح از پروژه های ملی

۹ قوس ۱۳۹۵

طالبان مسلح حمایت خود را از تمامی پروژه های ملی افغانستان اعلام کرده و گفته اند که از این پروژه ها محافظت نیز خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، ذبیح الله مجاهد، سخنگوی طالبان مسلح، امروز (9قوس) با نشر خبرنامه ای گفته است که این پروژه ها مورد حمایت رهبری طالبان مسلح قرار دارد.

در خبرنامه آمده است که رهبرى طالبان مسلح در پيام هاى خود و هيئت هاى دفتر سياسى در کنفرانس هاى بين المللى گفته اند که از همه پروژه هایی که به نفع مردم است، نه تنها حمايت مى کنند، بلکه بر حفاظت آن نيز متعهد اند.

طالبان مسلح در خبرنامه شان از پروژه های ملی نام گرفته و اظهار داشتند :«پروژۀ تاپى، کاسا ١٠٠٠، مس عينک، راه هاى مواصلاتى، خط آهن، بندهاى بزرگ برق و زراعتى و پروژه هاى ديگر که اصول ما را رعايت مى کند، شامل حمایت و حفاظت طالبان مسلح است.»

رهبری طالبان مسلح از طریق این خبرنامه به تمامى طالبان مسلح در کشور هدايت داده است که در حفظ امنيت تمامى پروژه هاى ملى، کمک کنند.

این خبرنامه در حالی نشر می شود که روز گذشته، پروژه بزرگ خط آهن اتامراد ـ آقینه از سوی روسای جمهور افغانستان و ترکمنستان مورد بهره برداری قرار گرفت و پروژه های کاسا یکهزار و تاپی نیز در آینده نزدیک عملی می شوند.

پروژه های ملی

تاپی

حمایت

خط آهن

طالبان مسلح

کاسا یکهزار


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.