تماس تلفنی کامرون و پادشاه عربستان بخاطر نابودی داعش

۲۹ اسد ۱۳۹۳

منابع عربستان اعلام کردند که پادشاه عربستان و نخست وزیر انگلیس در تماس تلفنی خود با یکدیگر در خصوص راه‌های مقابله با گروه تروریستی داعش و اهمیت برقراری آتش‌بس در غزه گفتگو کردند.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، منابع عربستان اعلام کردند، ملک عبدالله بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان در تماس تلفنی که از سوی دیوید کامرون، نخست وزیر انگلیس دریافت کرد بر ضرورت توقف اقدامات تروریستی داعش و ریشه کردن آن با یکدیگر تاکید کرد.

در این گفتگو دیوید کامرون از ملک عبدالله بن عبدالعزیز به منظور حمایت‌های عربستان و اعطای کمک‌های بسیار به عراق برای مقابله با تهدیدات تروریست‌ها تقدیر و تشکر کرد.

 نخست وزیر انگلیس همچنین در خصوص اوضاع غزه، عراق و دیگر رویدادهای منطقه با پادشاه اردن و امیر قطر نیز گفتگوی تلفنی برقرار کرد.

بنا به گزارش‌ها، ملک عبدالله دوم، پادشاه اردن در این تماس تلفنی بر اهمیت تلاش‌های انگلیس در عرصه بین‌الملل به منظور فراهم کردن شرایط لازم در برقراری روند صلح میان تل‌آویو و فلسطین و از سرگیری مذاکراتی که مشکلات میان طرفین را حل کند، تاکید کرد.

پادشاه اردن همچنین نسبت به ادامه خشونت‌های رژیم اسرائیل در قدس علیه مسلمانان و مسیحیان که تهدیدی برای صلح در خاورمیانه محسوب می‌شود، هشدار داد.

 

تلفن

داعش

عربستان

کامرون


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.