تعیین کمیشنران کمیسیون انتخابات به تاخیر افتاد

۸ حوت ۱۳۹۷

در حالی که ریاست جمهوری سفر برخی از نامزدان انتخابات را دلیل تاخیر نشست برای تعیین کمیشنران کمیسیون انتخابات اعلام می کند؛ اما نامزدان ریاست جمهوری می گویند که دلیل اصلی عدم موافقت آنها، شفاف نبودن آن بوده است.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، هارون چخانسوری، سخنگوی ریاست جمهوری در صفحه فیس بوک خود نگاشته است که «قرار بود با حضور كانديدان رياست جمهوری، پروسه انتخابات برای تعيين كميشنرهای كميسيون‌ های انتخاباتی امروز (8حوت) برگزار گردد.»

وی ادامه داد که با توجه به مسافرت برخی نامزدان رياست جمهوری و همچنان تقاضای برخی نامزدان ديگر برای فرصت بيشتر، به منظور برگزاری اين پروسه ملی به وجه احسن، قرار است اين برنامه روز جمعه با حضور نامزدان رياست جمهوری برگزار گردد.

اما دیگر نامزدان انتخابات می گویند که دلیل اصلی این تاخیر، عدم رضایت آنها از مکان برگزاری نشست (ارگ ریاست جمهوری) و عدم شفافیت نظارت بر آن بوده است.

این نامزدان می گویند که قرار است امروز (8حوت) نشستی در ارگ برگزار شده و شورای تشریک مساعی نامزدان انتخابات ریاست جمهوری نظرات خود را مطرح کرده و در صورت رضایت، روز تعیین کمیشنران به جمعه موکول شود.

این در حالی است که چندی پیش، رئیس و اعضای کمیسیون های انتخاباتی از سوی رئیس جمهور برکنار شده بودند.

ریاست جمهوری

کمیسیون انتخابات

کمیشنران


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.