ابوبکر بغدادی کجاست و سرنوشت او چه شد؟

۱۷ ثور ۱۳۹۴

ابراهیم بن عواد بن ابراهیم البدری معروف به ابوبکرالبغدادی پس از حمله امریکا به عراق در سال ۲۰۰۳ با هماهنگی و پشتیبانی حزب بعث، گروهکی تروریستی تشکیل داد و سپس آن گروهک نظامی تروریستی را با سازمان القاعده نیز مرتبط کرد تا مجری سیاستهای جنایتکارانه آنان در عراق شود.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، وی سپس در سال ۲۰۰۵ توسط امریکایی ها در عراق دستگیر شد و به مدت ۴ سال در اردوگاه بوکا زندانی گردید . ابوبکر البغدادی در سال ۲۰۰۹ با هماهنگی حزب بعث از اردوگاه بوکا آزاد شد و پس از کشته شدن ابوعمر البغدادی امیر شاخه القاعده در عراق ، خود را امیر دولت اسلامی خواند و به عنوان مجری دستورات ضد بشری حزب بعث و سازمان القاعده برعلیه مردم و دولت عراق جنایت نمود .

البغدادی با درخواست سازمان القاعده و هماهنگی حزب بعث در جنگ سوریه وارد شد و پس از مدتی کوتاه اعلام استقلال از سازمان القاعده کرد و اقدام به تاسیس دولت اسلامی عراق و شام یا همان داعش نمود.

وی با حمله به مناطق سنی نشین و اکراد عراق و کشتن زنان و کودکان و جوانان ، ماموریت و وظیفه اصلی خود را که برهم زدن عراق واحد و متحد و تجزیه آن بود را انجام داد و سرنوشتش همانند سایر خائنین به دولت و ملت مظلوم عراق رقم خورد.

گزارش ها حاکی از آن است که وی در حمله جنگنده های ائتلاف بین المللی کشته شده و برای بالا نگاه داشتن روحیه جنایتکاران داعش، بصورت رسمی اعلام نخواهد شد. همان سیاست قدیمی که برای همتای او مسعود الرجوی رئیس سازمان تروریستی مجاهدین خلق اتفاق افتاد ولی هرگز رسما اعلام نشد.

سرنوشت البغدادی شبیه سرونشت سایر رهبران گروه های تروریستی و ضد بشری است و مانند آنها اول اعلام می شود وی در سفر یا ماموریت و یا درنهایت در بیمارستان است ولی هرگز هیچکس او را نمی بیند و هیچ تصویری از او پخش نمی شود و در هیچ مراسمی شرکت نمی کند و فقط با جانشین خود مرتبط است و بیانیه و نامه صادر می کند و جانشینش امور را پیگیری می کند.

البغدادی و الرجوی ساخته دست حزب بعث عراق بودند و به مردم عراق خیانت ها و ظلم ها کرده اند.

هردو چهره ای سفاک و بی رحم و دنبال محقق کردن آرمان های دیکتاتورها و ظالمان بوده اند.

قاتلان و ظالمان مثل صدام حسین، الرجوی ، البغدادی و الدوری ها می آیند و می روند و فقط در کارنامه زندگی خود قتل و خون ریزی و خیانت و تجاوز به زنان و دختران و کشتن کودکان و پیران و تخریب منازل مردم و بدبختی به ارث می گذارند .

حزب بعث ، داعش و سازمان مجاهدین خلق، میراث به جای مانده از رهبران تروریستی قرن حاضر عراق مظلوم اند.

ارثی که بعده ها گریبان وارثان آنان را خواهد گرفت و دنباله روهایی که پس از آنان در باتلاقی کشنده گرفتار می شوند و سرنوشت نامعلوم و ناخوش آیندی در انتظار آن هاست.

حزب بعث عراق پس از صدام حسین چه شد و وفادارانش چه می کنند؟ چیزی جز حمله به برادران و خواهران بی گناه من در عراق و خیانت به دولت و ملت عراق .

سازمان مجاهدین خلق پس از مسعود الرجوی برای بازماندگانش جز دربه دری و فرار و ترس و ادامه خیانت ها به مردم و دولت عراق چه گذاشته است.

ابوبکر،

امریکا،

حمله،

سرنوشت

هماهنگی،


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

Comment is not allowed