آزادی شیخ عدنان از زندان‌های رژیم اسرائیل

۲۱ سرطان ۱۳۹۴

saeedian20120131082035190خانواده شیخ خضر عدنان، رهبر اسیر فلسطینی که با اعتصاب غذای طولانی مدت خود رژیم اسرائیل را مجبور به پذیرش خواسته‌های خود کرد، اعلام کردند که طرف اسرائیلی صبح امروز (یک‌شنبه) این اسیر فلسطینی را آزاد کرده است.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، رنده موسی، همسر شیخ عدنان خاطرنشان کرد که وی طی تماسی تلفنی این خبر را به خانواده‌اش داده و گفته که به زودی وارد شهرک عرابه خواهد شد.

روزنامه اسرائیلی معاریو نیز با تایید این خبر گزارش داد که نظامیان اسرائیل خضر عدنان را به دفتر ارتباط و همکاری فلسطین که در تقاطع روستای عرابه در ۱۲ کیلومتری جنین واقع شده است، تحویل دادند.

معاریو گزارش داد که رژیم اسرائیل به منظور جلوگیری از برگزاری مراسم جشن و شادمانی فلسطینیان در استقبال از عدنان که پس از اعتصاب غذای ۵۵ روزه و برای دومین بار اداره زندان‌های اسرائیل را به تسلیم در برابر اراده خود واداشت، او را در ساعات اولیه صبح آزاد کردند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، خانواده این رهبر اسیر فلسطینی از تمامی طرفداران و دوستداران وی خواسته‌اند در مراسم افطار دسته‌جمعی که به همت جنبش جهاد اسلامی فلسطین در مقابل منزل این رهبر اسیر جهاد در شهرک عرابه برگزار خواهد شد، شرکت کنند.

آزادی،

اسرائیل،

زندان،

شیخ عدنان،


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

Comment is not allowed