تهمت نتانیاهو به حماس

نخست وزیر اسرائیل، با براه انداختن “جنگ و خونریزی در غزه” علیه حماس، اینبار تهمت به فلسطین بسته مدعی شد که مقاومت فلسطین از ساکنان نوار غزه به عنوان سپرهای انسانی استفاده می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، به نقل از سایت شبکه المیادین، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم اسرائیل در آغاز جلسه هفتگی دولت رژیم اسرائیل گفت: اسرائیل دست به جنگ نظامی قاطعانه‌ای علیه حماس و دیگر سازمان‌ها در نوار غزه زده است.

وی مدعی شد: حماس گزینه حمله به شهرهای اسرائیل با حملات موشکی بی‌هدف و بسیار شدید را انتخاب کرده است و ما به شدت به حماس ضربه می‌زنیم و این حملات رفته رفته شدیدتر نیز می‌شود.

نخست وزیر رژیم اسرائیل تصریح کرد: باید به این مساله توجه داشت که دشمن در مساجد پنهان می‌شود و انبارهای سلاح و مهمات را در زیرزمین‌های شفاخانه ها ایجاد می‌کند و حماس رهبرانی در نزدیکی کودکستان‌ها دارد.

وی مدعی شد: حماس از ساکنان نوار غزه به عنوان سپرهای انسانی استفاده می‌کند و این حماس است که مسئول هرگونه لطمه‌ای به شهروندان است اما اسرائیل نسبت به این اقدامات تاسف می‌خورد.

نخست وزیر رژیم اسرائیل، در ادامه ادعاهای خود اظهار کرد: تفاوت میان اسرائیل و حماس در این است که ما از سامانه‌های ضد موشکی برای محافظت از ساکنان اسرائیل استفاده می‌کنیم اما آن‌ها از ساکنان نوار غزه برای محافظت از انبارهای موشکی خود استفاده می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *