بازداشت 2 فرمانده ارشد گروه تروریستی طالبان

۱۳ جوزا ۱۳۹۷

مسوولین امنیتی خبرداده است که در جریان عملیات نیروی های نظامی کشور در 4 ولایت شمالی و شمال شرقی 50 هراس‌افگن کشته و زخمی و 2 فرمانده ارشد گروه تروریستی طالبان باز داشت شده است.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، محمد حنیف رضایی، سخنگوی قول اردوی 209 شاهین گفته است که در نتیجه عملیات خنجر6 و عملیات طوفان 10 و چندین عملیات زمینی و هوایی در ولایت های  بدخشان، قندز، تخار و بغلان هراس‌افگن که هنوز هم جریان دارد 53 هراس افگن کشته شده است.

بر بیناد گفته های سخنگوی قول اردوی 209 شاهین در جریان عملیات خنجر 6  و طوفان 10 در ولسوالی کوهستانات بدخشان و ولسوالی خواجه‌غار تخار 20 تروریست طالب کشته و 20 تروریست دیگر شان زخمی شده است.

رضایی افزود که در نیتجه درگیری نیروی های امنیتی و گروه طالبان شب گذشته در قریه کنجک و وردکی ولسوالی امام صاحب نیز 5 هراس‌افگن طالب کشته شده و 4 هراس افگن شان زخمی شده است.

او اضافه کرد که حاجی نقیب الله مسوول اکمالات طالبان در دشت ارچی و شاه محمود مسوول ارشاد و دعوت گروه طالبان در این ولسوالی بازداشت شده است.

این در حالی است که سخنگوی قول اردوی شاهین در شمال کشور از تلفات نیروی های امنیتی و غیر نظامیان در این عملیات جزییات می دهد.


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.