چطور می‌توانید در یک ساعت 800 کالری بسوزانید و لاغر شوید

۳ ثور ۱۳۹۷

همه ما دنبال راهی برای سوزاندن کالری در کمترین زمان ممکن هستیم. در این مقاله همراه ما باشید تا روشی ساده برای سوزاندن 800 کالری در یک ساعت را به شما آموزش دهیم.

فکرش را بکنید بتوانید در یک ساعت بالغ بر 800 کالری بسوزانید؟ آیا واقعا سوزاندن 800 کالری در یک ساعت امکان پذیر است؟ در این مقاله همراه ما باشید تا به شما آموزش دهیم که در یک ساعت چگونه 800 کالری بسوزانید.

در یک ساعت 800 کالری بسوزانید

فعالیت های فیزیکی هم برای سلامتی و هم برای سوزاندن کالری مفید است. برای کم کردن وزن باید فعالیت های فیزیکی و یک برنامه غذایی سالم را در کنار هم داشته باشید.

خیلی ها باید به درون رینگ یک مسابقه ی واقعی قرار بگیرند تا بتوانند 800 کالری در یک ساعت بسوزانند، اما آنهایی که بیش از 100 کیلو وزن دارند، می توانند تنها با تمرین مشت زنی با یک حریف تمرینی فرضی، در یک ساعت این مقدار کالری را بسوزانند.
هر کسی می تواند در نیم ساعت یا همین حدود چند صد کالری بسوزاند، اما برای سوزاندن 800 کالری خالص در یک ساعت به کار و تلاش سختی احتیاج است. برای اینکه بتوانید در 60 دقیقه یا حتی کمتر به این هدفتان برسید، در این مطلب با چند راه آشنا خواهید شد.

Image result for ‫استپ ایروبیک‬‎

1. استپ ایروبیک

هر کسی که بیش از 100 کیلو وزن داشته باشد، می تواند با تمرینات Jane Fondaدر هر ساعت، حدود 800 کالریبسوزاند. این تمرینات، پاهای شما، یعنی بزرگترین گروه عضلانی بدنتان را هدف قرار می دهد، و به قلبتان هم فشار می آورد تا همزمان یک تمرین کاردیو و عضله ساز داشته باشید.

Image result for ‫بوکس ‬‎

2. بوکس 

خیلی ها باید به درون رینگ یک مسابقه ی واقعی قرار بگیرند تا بتوانند 800 کالری در یک ساعت بسوزانند.
اما آنهایی که بیش از 100 کیلو وزن دارند، می توانند تنها با تمرین مشت زنی با یک حریف تمرینی فرضی، در یک ساعت این مقدار کالری را بسوزانند.

Image result for ‫قایقرانی ‬‎

3. قایقرانی 

قایقرانی یک ورزش بی نظیر است، مخصوصا وقتی دوباره به آن بازگردید. هر شخصی که بیشتر از 75 کیلوگرم وزن داشته باشد، با یک ساعت پارو زدن در ماشین پاروزنی و یا یک قایق واقعی، می تواند بیش از 800 کالری بسوزاند.

Image result for ‫وزنه های سنگین‬‎

4. حمل وزنه های سنگین 

آیا به دنبال راهی آسان و غیر منطقی برای سوزاندن 800 کالری در یک ساعت می گردید؟
چند کیسه سیمان کوچک تهیه کنید و با خودتان اینور و آنور ببرید! اشخاصی که بالای 100 کیلو وزن داشته باشند، می توانند از این راه بیش از 800 کالری در یک ساعت بسوزانند.

Image result for ‫وزنه های سنگین‬‎

5. وزنه برداری 

تمرینات قدرتی می توانند خسته کننده باشند، اما اجازه ندهید که این خصوصیت، شما را دلسرد و متوقف کند. ضربان قلبتان را در یک ساعت کامل بالای 125 تپش در دقیقه نگاه دارید، آنگاه خواهید توانست تا در 60 دقیقه تا 1000 کالری بسوزانید!

Image result for ‫کوهنوردی‬‎

6. کوهنوردی

ما از کوهپیمایی ملایم صحبت نمی کنیم. بلکه منظورمان کوهپیمایی سخت و به سبک نظامی است.
یک شخص معمولی می تواند با بالا رفتن از کوه و حمل 20 کیلو پوشاک و لوازم، 800 کالری در یک ساعت بسوزاند.

Image result for ‫اسکی صحرا نوردی ‬‎

7. اسکی صحرا نوردی 

اگر با شدتی معمولی اسکی کنید، کمتر از 800 کالری خواهید سوزاند، اما اسکی صحرا نوردی و سرعتی به شما کمک خواهد کرد تا 1000 کالری مصرف کنید! اگر یک ساعت، در سربالایی اسکی صحرا نوردی انجام دهید، حتی بیش از 1500 کالری خواهید سوزاند!

Image result for ‫بایسکل رانی‬‎

8. بایسکیل رانی

بایسگیل تان را راه بیندازید و پدال بزنید. دوچرخه سواری، با توجه به وزن و سرعت شما می تواند چیزی حدود 1500 کالری در یک ساعت انرژی بسوزاند.
اگر می خواهید اینقدر کالری بسوزانید، باید به خودتان فشار بیاورید تا سرعتتان به بالای30 کیلومتر بر ساعت برسد. هر شخصی که بیش از 90 کیلوگرم وزن داشته باشد، با بایسکیل رانی با سرعتی بین 20 تا 25 کیلومتر بر ساعت می تواند بیش از 800 کالری بسوزاند.

Image result for ‫فوتبال ‬‎

9. فوتبال 

یک مسابقه ی فوتبال، به شما کمک خواهد کرد تا در یک ساعت، 800 کالری بسوزانید. هر چند کسانی که زیر 90 کیلوگرم وزنشان باشد، باید بیشتر به خودشان فشار بیاورند. تنها کاری که باید بکنید این است که از دویدن دست بر ندارید!

Image result for ‫خرد کردن چوب ‬‎

10. خرد کردن چوب 

حمل کنده های سنگین چوب، کمک خواهد کرد تا 800 کالری در یک ساعت بسوزانید، و اگر با تبری اقدام به خرد کردن آن ها کردید، این مقدار تا 1500 کالری افزایش پیدا خواهد کرد!

Image result for ‫فریزبی ‬‎

11. فریزبی 

اگر از دویدن باز نایستید، می توانید با بازی فریزبی در یک ساعت تا حدود 800 کالری انرژی بسوزانید. البته در صورتی که حدود 100 کیلوگرم وزن داشته باشید.

 


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.