روایتی وحشتناک از حرمسرای قذافی

براساس کتابی که به تازگی منتشر شده، سرهنگ قذافی دستور ربایش دختران نوجوان مکتبی و نگهداری از آنها به عنوان برده های جنسی را داده بود.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، دختری به نام ثریا در ۱۵ سالگی ربوده شده و به مدت ۵ سال در زیرزمین دژ قذافی بیرون از طرابلس نگهداری شد، او می گوید که روزانه با خشونت تمام مورد تجاوز، ضرب وشتم قرار گرفته و شاهد آزار جنسی دختران و پسران دیگر هم بوده است.

داستان ربایش او و دیگر افرادی که توسط قذافی مورد تجاوز قرار گرفتند در کتابی تحت عنوان “حرم قذافی: داستان یک زن جوان و سو استفاده از قدرت در لیبی” منتشر شده است.

ثریا در سال ۲۰۰۴ در شهر ساحلی سرت موفق به اهدا دسته گلی به قذافی شد، پس از اهدای این گل ها، قذافی که هشت فرزند داشت، دستی به سر ثریا کشید.

ثریا می گوید: این علامتی به دستیارانش بود مبنی بر آنکه مرا می خواست، روز بعد، ثریا به دژ قذافی در نزدیک طرابلس احضار شد و پس از حضور در باب العزیزبه مجبور به برهنه شدن، شد.

ثریا می گوید: قذافی لخت مادرزاد بر روی تحت دراز کشیده بود و سعی در تجاوز به من داشت، زمانیکه با او مجادله کردم مرا برای تنبیه به دست رئیس حرمسرای خود سپرد، او دست مرا گرفت و مرا بر روی صندلی نشاند .

وی می افزاید: جرات نگاه کردن در چمشانش را نداشتم، رئیس حرمسرا به من گفت: نترس من پدر، برادر و معشوقه تو هستم، من نقش تمامی این افراد را برای تو ایفا خواهم کرد، تو باید برای همیشه در کنار من بوده و با من زندگی کنی!

 در بخشی از این کتاب آمده است: ثریا مجبور به تماشای فیلم های مستهجن و تجاوز قذافی به دیگران شد تا قدری آموزش ببیند!

وی ادعا کرده که حتی محافظان پسر و زن توسط قذافی هم از شهوت قذافی در امان نبودند، ثریا در سال ۲۰۰۹ اجازه خروج از باب العزیزیه و بازگشت به آغوش خانواده اش را دریافت کر.

او می گوید: تنها زمانی احساس راحتی کردم که قذافی کشته شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *