برگزاری مسابقات بسکتبال جوانان در کابل

۵ حمل ۱۳۹۳

فدراسیون بسکیتبال کشور، دیروز مسابقات بسکتبال جوانان را با اشتراک تیم های بسکیتبال کلپ های شهر کابل، ولایت هرات و ولایت قندهار به خاطر جشن نوروز در جمنازیوم مرکزی ریاست تربیت بدنی، سپورت و کمیته ملی المپیک آغاز نمود.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، این مسابقات که سه روز ادامه می یابد، 4 تیم از مرکز (امنیت ب،  جوانان کابل، افغان کلپ و شهرداری کابل)، دو  تیم از هرات (درخشان و تابان هرات)  و دو تیم از ولایت قندهار (احمد شاه بابا و معارف قندهار) اشتراک نموده اند.

در چندین دیدار که دیروز برگزار گردید، تیم امنیت ب تیم شهرداری کابل را 38/46 شکست داد، تیم افغان کلپ تیم معارف قندهار را 14/32 شکست داد، تیم امنیت ب تیم تابان هرات را 15/36 شکست داد، تیم افغان کلپ تیم جوانان کابل را 11/30 شکست داد، تیم امنیت ب تیم معارف قندهار را 13/30 شکست داد، تیم درخشان هرات تیم معارف قندهار را 23/43 شکست داد.

در مسابقات که امروز برگزار گردید تیم امنیت ب تیم معارف قندهار را 20/40 شکست و تیم شهرداری تیم تابان هرات را19/30 شکست داد.

گفتنی است که در سیمی فاینل این مسابقات چهار تیم باهم به میدان میروند و قرار است امروز پس از چاشت تیم شهرداری به مقابل درخشان هرات و تیم امنیت ب به مقابل معارف قندهار به خاطر راه یابی به فاینل این مسابقات به میدان بروند.

افغانستان

باسکتبال

کابل

نوروزی


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.