۸۳۰ دانش آموز از یک دوره آموزشی در هلمند فارغ شدند

مقامات ولایت هلمند می گویند که ۸۳۰ تن از دانش آموزان که در یک دوره آموزشی شش ماهه برای آمادگى کانکور در این ولایت اشتراک کرده بودند، فارغ شدند.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، در این دوره آموزشی ۸۳۰ دانش آموز پسر و دختر از فارغین صنف دوازدهم ولایت هلمند اشتراک کرده و برنامه های آموزشی آنان در بخش آمادگی کانکور توسط یک مرکز آموزشی خصوصی بنام توحید پیشبرده شده است.

در اولین دور از مراسم فراغت این دانش آموزان، محمد نعیم والى هلمند، شمار از نمایندگان مجلس، استادان وصدها دانش آموز اشتراک کردند.

محمد نعیم والى هلمند در مراسم گفت: جاى خوشی است که امروز صدها تن از دانش آموزان دختر و پسر در بخش آمادگى کانکور آموزش دیده اند وبراى سپری کردن امتحان کانکورآماده شده اند.

به گفته والی هلمند، مرکز آموزشی توحید سال گذشته نیز چنین برنامه های آموزشی را برای دانش آموزان صنف دوازدهم در این ولایت داشته و صدها نفر از این دانش آموزان در دانشگاه های مختلف کشور راه یافته و به تحصیلات عالى شان ادامه می دهند.

وی از اشتراک کنندگان این دوره آموزشی خواست که به تحصیلات شان ادامه داده و در آینده مسؤلیت هاى خویش را در قبال مردم و کشورشان به وجه احسن ادا نمایند.

Author

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *