800 تروریست در درگیری های درونی در دمشق کشته شدند

۳۱ ثور ۱۳۹۵

سوریه10در پی درگیری بین گروه‌های مختلف تروریستی در حومه دمشق سوریه دست کم ۸۰۰ نفر از طرفین درگیریها کشته شدند.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، هم اکنون گروه تروریستی جیش الإسلام شرق غوطه شرقی دمشق را تحت اشغال خود دارد و گروه تروریستی جبهه النصره و فیلق الرحمن نیز بر غرب آن کنترل دارند.

بر اساس این گزارش، دو طرف این درگیری، هزاران تروریست را برای نبردی فراخوانده اند که ظاهرا نمی توان پایانی را برای آن متصور شد.

تشدید درگیری ها غوطه شرقی، شهروندان این منطقه را که محل زندگی آنها به محیطی برای نبرد سنگین بین تروریستها شده است، خشمگین هستند.

از زمانی که عبدالناصر شمیر سرکرده گروه تروریستی فیلق الرحمن، آماده باش عمومی اعلام کرد، دیگر تاکتیک جنگی این گروه صرفا محدود به ترور و کشتن در شهر دوما پایگاه گروه تروریستی جیش الإسلام نیست.

گروه تروریستی جیش الإسلام بعد از کشته شدن دهها تن از عناصرش به شرق غوطه شرقی رفت و این در حالی است که در غرب غوطه شرقی گروه های تروریستی زیادی هستند که با یکدیگر هم پیمان شده اند.

این گروه های تروریستی شامل فیلق الرحمن، الاتحاد الإسلامی لأجناد الشام، القاعدة وجبهه النصره که ایدئولوژی همه آنها جهاد تکفیری است می باشد.

اختلافی که بین گروه های تروریستی به وجود آمده، فقط برای گسترش نفوذ و حفظ منافع و اشغال مساحتهای بیشتری است.

بر اساس گزارشهای درونی گروه های تروریستی در دمشق سوریه، قوی ترین گروه در غوطه شرقی، جیش الإسلام است که با وجود در اختیار داشتن دهها تانک و گردان، امروز دیگر قادر به فیصله دادن به درگیری ها نیست.

دشمنان جیش الإسلام امروز تحت یک ائتلاف واحد علیه این گروه گردهم جمع شده اند. بنابراین گروه های تروریستی فیلق الرحمن، جبهه النصره و اجناد الشام هزاران نیرو دارند که این امر نشان دهنده طولانی بودن نبردهای سنگین بین دو طرف است.

800 تروریست

داعش

درگیری درونی

دمشق

سوریه

کشته


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

Comment is not allowed