۵۰ درصد از متولدین ۲۰۱۴ در انگلیس نامشروع هستند

مرکزجهانی حمایت از حقوق بشر در تازه ترین مورد یک گزارش ۸۰ صفحه ای را به نشر سپرده

مرکزجهانی حمایت از حقوق بشر در تازه ترین مورد یک گزارش ۸۰ صفحه ای را به نشر سپرده که براساس آن ۵۰ درصد از کودکان که در سال ۲۰۱۴ در انگلیس به دنیا آمده اند، نامشروع هستند.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، این گزارش ۸۰ صفحه ای تحقیقی مرکزجهانی حمایت از حقوق بشر، امروز (۶ دلو) در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران رونمایی شد.

اسفندیاری، رییس مرکز جهانی حمایت از حقوق بشر، با بیان اینکه پولیس انگلستان اعتراف کرده که گزارشات اعلام شده تنها ۴۰ درصد واقعیت این کشور است، گفت: باید از گزارشات نقض حقوق بشر در امریکا و انگلیس به عنوان اهرم احقاق حق استفاده کنیم.

وی خاطرنشان کرد که واژه حقوق بشر واژه‌ای مقدس و مورد احترام همه جهانیان است که از دو جهت این واژه مظلوم واقع شده است.

وی افزود: این واژه همیشه مورد تجاوز و تعدی قدرت‌های مستکبر جهانی قرار گرفته ضمن اینکه همین قدرت‌های مستکبر از حقوق بشر به عنوان ابزاری برای فشار بر دولت‌های مستقل سوء استفاده می‌کنند.

رییس مرکز جهانی حمایت از حقوق بشر می گوید که برای تنویر افکار عمومی جهانیان و با کمک افراد مستقل موارد نقض حقوق بشر انگلیس در سال ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ را جمع‌آوری و منتشر کردیم.

به گفته وی، موارد نقض حقوق بشر در انگلیس خیلی بیشتر از جمع‌آوری اطلاعاتی است که منتشر شد زیرا این کشور همواره به عنوان استعمار پیر در دنیا شناخته شده و پایه‌گذار نقض حقوق بشر فعلی در دنیا هم سیاست‌مداران گذشته انگلستان بوده‌اند.

وی افزود: طبق آمار و گزارشات منابع رسمی انگلستان نزدیک به ۵۰ درصد متولدین سال ۲۰۱۴ نامشروع بوده‌اند و هفته‌ای دو زن هم توسط همسرانشان کشته می‌شوند.

اسفندیاری اظهار داشت: موارد نقض حقوق بشر در سال ۲۰۱۴ نسبت به ۲۰۱۳ در انگلیس افزایش ۶۸ درصدی داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *