121 تن از شهروندان غزه در 5 روز گذشته کشته شدند

۲۱ سرطان ۱۳۹۳

منابع خبری از فلسطین خبر می دهند که طی پنج روز گذشته با حملات مسلسل جنگنده های اسرائیلی در نوار غزه دستکم 121 تن کشته و 850 تن دیگر زخمی شده اند.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، حملات موشکی و جنگنده های های رژیم اسرائیل از پنج روز به این در مناطق مختلف غزه آغاز شده و در این مدت صدها موشک و بمب در ساحات مسکونی غزه اصابت کرده و با وجود تلفات جانی خسارات هنگفت مالی را نیز در پی داشته است.

براساس گزارشهاجنگنده های اسرائیل به صورت مسلسل شهروندان بیگناه را درنوارغزه هدف قرار میدهند و بیشتر کشته شده و زخمی ها کودکان و زنان می باشند.

پایگاه خبری «فلسطین‌الیوم»، خبر داد که با ادامه حملات رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف غزه و شهادت و زخمی شدن چند نفر دیگر تعداد قربانیان فلسطینی از آغاز تجاوزها به غزه از سه‌شنبه تا نخستین ساعات بامداد امروز (شنبه 21 سرطان) به ۱۲۱ شهید و بیش از ۸۵۰ مجروح رسید.

«بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم اسرائیل اعلام کرده است که بیش از 1000 نقطه را در غزه هدف قرار داده‌اند.

همچنین ارتش اسرائیل از ریختن بیش از 600 تن مواد منفجره بر سر مردم غزه خبر داد.

حملات بی‌امان رژیم اسرائیلی همچنان به شدت ادامه دارد و منازل فلسطینیان و مردم بی‌دفاع همچنان هدف جنگنده‌های اسرائیل قرار می گیرند و حتی شفاخاتنه ها  و مساجد نیز هدف جنگنده های رژیم اسرائیل قرار گرفته است.

در همین حال شماری از کشورها به ادامه حملات هوایی و زمینی رژیم اسرائیل در نوازغزه فلسطین را محکوم کرده و خواهان قطع فئری این حملات شده اند.

151 کشته

800 زخمی

اسرائیل

جنگنده

حملات

غزه

فلسطین

کشتار


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.