۱۲۱ تن از شهروندان غزه در ۵ روز گذشته کشته شدند

منابع خبری از فلسطین خبر می دهند که طی پنج روز گذشته با حملات مسلسل جنگنده های اسرائیلی در نوار غزه دستکم ۱۲۱ تن کشته و ۸۵۰ تن دیگر زخمی شده اند.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، حملات موشکی و جنگنده های های رژیم اسرائیل از پنج روز به این در مناطق مختلف غزه آغاز شده و در این مدت صدها موشک و بمب در ساحات مسکونی غزه اصابت کرده و با وجود تلفات جانی خسارات هنگفت مالی را نیز در پی داشته است.

براساس گزارشهاجنگنده های اسرائیل به صورت مسلسل شهروندان بیگناه را درنوارغزه هدف قرار میدهند و بیشتر کشته شده و زخمی ها کودکان و زنان می باشند.

پایگاه خبری «فلسطین‌الیوم»، خبر داد که با ادامه حملات رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف غزه و شهادت و زخمی شدن چند نفر دیگر تعداد قربانیان فلسطینی از آغاز تجاوزها به غزه از سه‌شنبه تا نخستین ساعات بامداد امروز (شنبه ۲۱ سرطان) به ۱۲۱ شهید و بیش از ۸۵۰ مجروح رسید.

«بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم اسرائیل اعلام کرده است که بیش از ۱۰۰۰ نقطه را در غزه هدف قرار داده‌اند.

همچنین ارتش اسرائیل از ریختن بیش از ۶۰۰ تن مواد منفجره بر سر مردم غزه خبر داد.

حملات بی‌امان رژیم اسرائیلی همچنان به شدت ادامه دارد و منازل فلسطینیان و مردم بی‌دفاع همچنان هدف جنگنده‌های اسرائیل قرار می گیرند و حتی شفاخاتنه ها  و مساجد نیز هدف جنگنده های رژیم اسرائیل قرار گرفته است.

در همین حال شماری از کشورها به ادامه حملات هوایی و زمینی رژیم اسرائیل در نوازغزه فلسطین را محکوم کرده و خواهان قطع فئری این حملات شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *