یک سازماندهنده حملات تروریستی در تخار بازداشت شد

۱۵ حمل ۱۳۹۳

مقام های مسئول در ولایت تخار می گویند که یک تن از سازماندهنده حملات تروریستی مربوط گروه طالبان همراه با مقدار سلاح و مهمات در این ولایت بازداشت شده است.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، عمراخان که مسئولیت سازماندهی حملات تروریتسی را در ولایت تخار به عهده داشته با سعی و تلاش منسوبین ریاست عمومی امنیت ملی شناسایی و بازداشت شده است.

براساس معلومات ریاست عمومی امنیت ملی از این فرد (3) میل کلاشینکوف معه (6) عدد شاژور، (2) میل تفنگچه معه چهار عدد شاژور، یک میل کره بین، ( 33 )کیلوگرام مواد انفجاری، یک فیر مرمی راکت RPG7، ( 1000 ) فیر مرمی پیکا و یک حلقه CD تبلیغاتی گروه جهش المجاهدین بدست آمده است.

فرد بازداشت شده در جریان تحقیقات ابتدائی به جرم خویش اعتراف و یادآورشده که او بدستور حلقات تروریستی در وزیرستان شمالی میخواسته است که از سلاح و مهمات حامل اش پروسه رأی دهی را اخلال نماید.

قضیه تحت تحقیق و بررسی بیشتر قرار دارد.

همچین پولیس وزارت امورداخله در یک عملیات مقدار اسلحه ومهمات را در ولایت پکتیکا کشف کرده است.

نیروهای پولیس ملی طی یک عملیات تصفیوی در ولسوالی خیر کوت ولایت پکتیکا موفق به کشف وبدست آوردن یک میل پیکا،یک میل کلاشینکوف،دوقاب دروبین 15فیرتوپ 82ملی متری، 15 فایرهوان،دو حلقه ماین ضدوسایط هشت فیر مرمی آر پی جی 5000 فیر مرمی پیکا وکلاشینکوف وهمچنان یک سوپ واسکت انتحاری که ازقبل عیار وآماده انفجار بوده کشف و بدست آورده است.

افغانستان

امنت

امنت مل

پولیس

تخار

تروریست

خوست

داخله


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.