کشف و ضبط 483 کیلوگرام مواد مخدر در ولایت جوزجان

۱۹ قوس ۱۳۹۶

مقام های امنیتی در ولایت جوزجان می‌گویند، نزدیک به 483 کیلوگرام مواد مخدر نوع تریاک شب گذشته از مربوطات شهر شبرغان مرکز این ولایت کشف و ضبط شده و دو تن در این پیوند بازداشت گردیده است.

مل‌پاسوال فقیرمحمدجوزجانی فرمانده پولیس جوزجان به خبرگزاری خاورمیانه گفت، مقدار 483 کیلوگرام تریاک که در یک عراده موتر کرولا جاسازی شده بود، شب گذشته از سوی پولیس این ولایت در مربوطات شهرشبرغان کشف بدست آمده است.

به گفته آقای جوزجانی قاچاق‌بران با استفاده از یک‌ عراده موتر کرولا و 3 عراده موتر سایکل می‌خواستند که این مقدار مواد مخدر را از منطقه بارگاه به استقامت شور اریغ انتقال بدهند که با گزمه تولی سوم پاپلین گاز روبرو گردیده و پس از یک سلسه درگیری های کوتاه افراد موترسایکل مؤفق به فرار شده و موتر کرولا همراه با دو سرنشین آن بازداشت شده اند.

بر اساس معلومات فرمانده پولیس جوزجان، از آغاز سال 1396 تا اکنون در جریان 27 عملیات جداگانه توسط مدیریت مبارزه علیه مواد مخدر این فرماندهی، 2451 کیلوگرام مواد مخدر مختلف‌النوع کشف و ضبط شده است که در پیوند به آن 38 تن همراه با 5 میل اسلحه و 7 عراده واسطه نقلیه بازداشت شده اند.

 

محراب الدین ابراهیمی-خبرنگار زون شمال

 

افغانستان

جوزجان

شمال

قاچاق

مواد مخدر


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.