کشف و ضبط یک دیپوی مهمات و بازداشت سه هراس افگن در بغلان

۱۴ حوت ۱۳۹۵

مقام های امنیتی در ولایت بغلان از کشف و ضبط یک دیپوی مهمات در ولسوالی ده صلاح و بازداشت سه هراس آفگن از ولسوالی تاله و برفک و دندغوری در مربوطات شهر پلخمری خبر می دهد.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، جنرال مهمند کتوازی قوماندان قول اردوی 209 شاهین که در بغلان آمده است امروز شنبه (14 حوت) به رسانه ها گفت، منسبوبین ریاست امنیت ملی بغلان، در جریان عملیات های تصفیوی در ولسوالی تاله و برفک و منطقه دندغوری در حومه شهر پلخمری بازداشت کرده است.

به گفته آقای کتوازی افراد بازداشت اعضای گروه طالبان مسلح هستند که پیش ازین در چندین عملیات در مقابل نیروهای امنیتی جنگیده اند.

همچنان آقای کتوازی گفت، منسوبین ریاست امنیت ملی بغلان یک دیپوی مهمات را که شامل 150 فیر مرمی هاوان و یکهزار فیر مرمی دهشکه می شود از ولسوالی ده صلاح این ولایت کشف و بدست آورده اند.

این مقام نظامی در شمال کشور این دست آورد ریاست امنیت ملی بغلان را در تأمین امنیت این ولایت مؤثر می خواند و می گوید، عملیات پاکسازی در بخش های این ولایت بخوبی در حال پیشرفت است.

به اساس معلومات وی در درگیری های سه روز اخیر در ولسوالی تاله و برفک 13 طالب مسلح و در ولسوالی بغلان مرکزی یک سرگروپ مشهور این گروه کشته شده است.

این درحالیست که روز گذشته پولیس بغلان از کشف و ضبط میل اسلحه که قرار بود به ولایت بلخ منتقل شود، خبر داده بود.

بازداشت سه هراس افگن

بغلان

دیبوی مهمات

کشف و ضبط


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.