کاسه صبر رئیس امنیت لبریز شد

۱۹ قوس ۱۳۹۴

Rahmatullah-Nabeelرئیس عمومی امنیت ملی افغانستان واکنش تندی به سفر رئیس جمهور غنی به پاکستان نشان داده و دست به افشاگری هایی زده است.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، رحمت الله نبیل، در صفحه فیس بوکش نگاشته است که همزمان با صحبت صدراعظم پاکستان در مورد دشمن های مشترک افغانستان و پاکستان، شهروندان کشور در شماری از ولایت های شهید می شدند.

متن کامل نگاشته رئیس عمومی امنیت ملی به این شرح است:

متأسفم!

همان لحظه یى كه نواز شریف در كنفرانس امروز یك بار دیگر اعلان كرد كه دشمن افغانستان دشمن پاكستان است! همزمان در همان لحظه هموطنان بیگناه ما در فامیلى هاى میدان هوایی قندهار و ولسوالى خانشین هلمند و تخار و بدخشان به شهادت میرسیدند و ذبح میشدند و كم از كم یك هزار لیتر خون هموطنان بیگناه ما كه به یقین معادل رنگ سرخ همان قالینى است كه ما بالایش قدم هاى (كت واك) گذاشتیم بودند!

اما همان كسى كه در مجلس با ما ها حضور داشت و به نام طالبان از كامپیوترهاى دفترش یعنى (آى اس آى) از كویته اعلان كردند كه این افتخار را طالبان آفریدند، اما! ما ها با فیر ٢١ توپ هوایی آنقدر هراسیدیم و یا هم ذوق زده شدیم، قبول كردیم! كه ما تا بحال ٤٠ حمله/ عملیات بر ضد دشمنان پاكستان انجام دادیم و به زودى جهت اطمینان خاطر دوستان شصت ساله مان عملیات وسیع را علیه ملا فضل الله آغاز مینماییم! در حالیكه ملا فضل الله از ماه ها و سالها در پاكستان و مهمانخانه هاى اى اس اى در پاكستان به سر میبرد و جز پروژه هاى آى اس آى است.

در حالیكه همان لحظه اختر منصور در منطقه باى پاس كویته با داشتن محافظین اى اس اى، مصروف نقشه كشیدن و پلان گذارى هاى بعدى جهت كشتارهاى بیشتر در افغانستان به حضور داشت كرنیل رانا به اسم مستعار ربانی بود! و سراج الدین حقانى (خلیفه صاحب) در مراسم ختنه سورى تروریست (دشمن افغانستان!!!) یعنى پسر تازه تولد شده از خانم سومى اش در حیات آباد پشاور پاكستان (دوست افغانستان) در محفل با شان و شوكت نه چندان متفاوت از صالون هاى طلائی و زمردى و لاجوردى و مرمرى و هیروینى و سمارت سیتى و و و ما اشتراك داشت!

دا زما ٥٠٠٠ كلن تاریخ سه شو؟ چى د ٦٠ كلن تاریخ په مقابل كى په گوندو شو!

اى ابر سیاه تو هم به روزگار من میمانى، یا مولا دلم تنگ آمده، شیشه دلم اى خدا زیر سنگ آمده!

این اظهارات رئیس عمومی امنیت ملی در حالی بیان می شود که به تازه گی پاکستان اعلام آماده گی کرده است تا مذاکرات صلح افغانستان را آغاز کند.

پاکستان،

پلان گذاری،

کشتارهای

نبیل،


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

Comment is not allowed