پسر بن لادن: انتقام خون پدرم را از آمریکا خواهم گرفت

بن لادن یک بار دیگر آمریکا را تهدید کرد!پسر اسامه بن لادن، رهبر کشته شده القاعده با پخش پیامی صوتی در اینترنت، تهدید کرده است که انتقام خون پدرش را از آمریکا خواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه،‌ به نقل از خبرگزاری رویترز، حمزه بن لادن، پسر اسامه بن لادن بر اساس اعلام گروه اطلاعاتی آمریکایی “SITE” در یک پیام صوتی ۲۱ دقیقه‌ای تحت عنوان “همه ما اسامه هستیم” تهدید کرده است که مبارزه جهانی این گروه شبه نظامی را علیه آمریکا و همپیمانانش ادامه خواهد داشت.

پسر بن لادن در این پیام تهدید کرد: ما به حمله به شما و هدف قرار دادن شما چه در کشورتان و چه در خارج از آن در پاسخ به سرکوب مردم فلسطین، افغانستان، سوریه، عراق، یمن، سومالی و مابقی کشورهای مسلمانی که از سرکوب شما در امان نمانده‌اند، ادامه خواهیم داد.

وی در ادامه این پیام صوتی خود گفت: در مورد گرفتن انتقام خون اسامه بن لادن از سوی امت اسلام باید گفت که این انتقام برای شخص اسامه نیست بلکه انتقام خون کسانی است که از اسلام دفاع کردند.

حمزه بن لادن که گمان برده می‌شود اکنون در اواسط دهه ۲۰ زندگی خود باشد بنا به اعلام موسسه بروکینگز قبل از وقوع حملات ۱۱ سپتامبر نزد پدرش در افغانستان بود و پس از حمله آمریکا به این کشور در سال ۲۰۰۱ و فرار پدرش به پاکستان نزد وی در این کشور می‌رفت.

حمزه بن لادن که سال گذشته میلادی توسط ایمن الظواهری در یک پیام صوتی معرفی شد، قرار است وجهه جوانتری به گروه القاعده ببخشد که رهبران مسنش به سختی در تلاش برای جذب شبه نظامیان در ضمن روبرو شدن با چالش گروه تروریستی داعش قرار دارند.