پاکستان از تروریستان داخلی اش ضربه خورد

20 فوریه 2017

رئیس اجرائیه حکومت وحدت ملی با اشاره به حملات اخیر در پاکستان اظهار داشت که طراحان و عاملان این حملات در داخل پاکستان تولد شده و رشد کرده اند.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، داکتر عبدالله عبدالله، در نشست امروز (2حوت) شورای وزیران اظهار داشت که اتهامات وارده از سوی پاکستان مبنی بر پناه دادن به تروریستان در خاک کشور، هیچ بنیادی ندارد.

رئیس اجرائیه اظهار داشت که گروه های تروریستی ای که پاکستان را مورد حمله قرار داده و می دهند، در داخل آن کشور متولد شده  اند.

به گفته وی، هر کشوری که در مورد تفکیک تروریزم دچار اشتباه شده بود، حالا نتیجه اشتباه خود را دیده و باید پی ببرد که تروریزم خوب و بد وجود ندارد.

بر اساس اظهارات عبدالله، اگر ادعایی از سوی پاکستان مبنی بر جا گرفتن تروریستان در خاک افغانستان شده باشد، مربوط به مناطقی می شود که تحت کنترول طالبان مسلح با حمایت پاکستان است.

رئیس اجرائیه تاکید کرد که موقف افغانستان در مورد مبارزه با ترویزم هیچ تفاوتی نکرده و این کشور قربانی اول مبارزه با تروریزم است.

این اظهارات در حالی مطرح می شوند که بعد از حملات انتحاری و انفجاری در برخی از شهرهای پاکستان، اسلام آباد ادعا کرده بود که این حملات از سوی تروریستان در خاک افغانستان طراحی شده است.

ادعایی که بارها از سوی دولت کابل رد شده است.

پاکستان

تروریزم

داکتر عبدالله

طالبان مسلح


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.