هشدار القسام به رژیم اسرائیل

abu-ubaidaسخنگوی کندک القسام با تاکید به مقاومت مردم فلسطین هشدار داد که به هرگونه تجاوز اسرائیل در نوار غزه پاسخ داده و دشمن را غافلگیر خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، ابو عبیده سخنگوی کندک القسام در سخنانی تاکید کرد: شهادت هفت تن از مبارزان این کندک در تونلی در غزه، هرگز ما را از آمادگی برای نبردی دیگر و دفاع از سرزمین، ملت و مقدسات فلسطین باز نمی دارد.

وی در مراسم یادبود این هفت شهید کندک قسام با اشاره به اینکه مقاومت توانسته پس از هر نبردی قدرت خود را افزایش دهد، تصریح کرد که مقاومت فلسطین در نبرد آینده زمین را در زیر پای دشمن به لرزه درآورده و به یاری خداوند اشغالگران را غافلگیر خواهد کرد.

ابوعبیده اظهار داشت: تمرینات جهادی و آماده سازی برای مقابله با دشمن صهیونیستی مساله ای استراتژیک و راهبردی است که تحت هیچ شرایطی از آن دست نخواهیم کشید و تهدیدات تکراری دشمن نیز هرگز ما را از راه مقاومت باز نمی‌دارد بلکه موجب اصرار هرچه بیشتر ما بر بکارگیری تمام توان خود جهت مقابله با این رژیم اشغالگر خواهد شد.

سخنگوی کندک قسام تاکید کرد که مقاومت پس از هر نبردی قدرت خود را بیش از پیش افزایش داده است و مقاومت در برابر اشغالگران حق مسلم آن است و هدف مقاومت، آماده سازی هرچه بیشتر خود برای دفاع از ملت خود در برابر تجاوزات آتی دشمن است.

وی تاکید کرد: در صورتی که رژیم اسرائیل بخواهد دست به حماقتی دیگر زده و تجاوزی دیگر را علیه ملت و سرزمین فلسطین مرتکب شود، مقاومت زمین را در زیر پای آن به لرزه درآورده و اشغالگران را غافلگیر خواهد کرد.

ابو عبیده در پیامی خطاب به اسرای فلسطینی گفت: “ما بر عهد خود پایبندیم و هرگز مساله شما را از یاد نمی بریم و دشمن در نهایت مجبور است تا سر تسلیم فروآورد و مقاومت به یاری خداوند و به فضل دلاوری های شیرمردان تونلها، برگه های برنده ای در اختیار دارد که دشمن صهیونیستی را وادار به آزادی شما خواهد کرد و به یاری خداوند، آزادی شما بسیار نزدیک است و ملت فلسطین به زودی این آزادی را جشن خواهد گرفت”.

وی ضمن تقدیر و تمجید از ملت فلسطین به ویژه خانواده های شهدا و دیگر شهروندان فلسطینی در داخل و خارج، تلاش های دیگر گروه های مقاومت در راه دفاع از ملت فلسطین و حمایت های امت اسلام از فلسطینیان را ستود.

ابو عبیده در پایان تصریح کرد: “بار دیگر با خداوند، ملت فلسطین و امت اسلام عهد می‌بندیم که به راه مقاومت ادامه دهیم و به ملت خود اطمینان می دهیم که هزاران نفر از دلاورمردان مقاومت همچنان در حال آماده سازی خود در زیر و روی زمین هستند و توطئه‌های دشمنان نیز هرگز نمی‌تواند آنها را از این راه بازدارد تا در نهایت وعده پیروزی خداوند محقق شود”.