سرطان ۲۲, ۱۳۹۹

موساد به دنبال ترور رهبران مقاومت فلسطین

mossad-agentدستگاه اطلاعاتی یک کشورعربی در هشداری امنیتی اعلام کرده است که سازمان جاسوسی تروریستی رژیم اسرائیل (موساد) درصدد ترور رهبران مقاومت فلسطین در خارج از سرزمین های اشغالی فلسطین است.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، منابع فلسطینی به نقل از پایگاه امنیتی «المجد» وابسته به مقاومت فلسطین خاطرنشان کردند: رژیم اسراییل درصدد ترور رهبران مقاومت فلسطین در خارج است، بدون آن که پیامدهای این اقدام را بسنجد و نگران لطمه خوردن روابطش با کشورهایی باشد که رهبران مقاومت در آنها حضور دارند.

المجد تاکید کرده است: این تصمیم پس از ناتوانی رژیم اشغالگر قدس در حل معمای تداوم عملیات های نیروهای مقاومت در کرانه باختری و قدس اتخاذ شده است.

رژیم اسرائیل برای زمینه سازی ترور رهبران و فرماندهان مقاومت فلسطین، انتشار گزارش هایی را در رسانه های خود در خصوص اقدامات تروریستی سابق سازمان جاسوسی اسراییل (موساد) در کشورهای عربی و غیرعربی از جمله ترور شهید دکتر فتحی شقاقی بنیانگذار جنبش جهاد اسلامی و شهید محمود مبحوح از فرماندهان برجسته گردان های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) شروع کرده است.

سرکردگان رژیم اشغالگر قدس می پندارند که رهبران و فرماندهان مقاومت فلسطین در اجرای عملیات ها در کرانه باختری و قدس نقش دارند.

مقامات رژیم اسرائیل بارها صالح عاروری عضو دفتر سیاسی حماس در خارج را به هدایت عملیات های جوانان فلسطینی در جریان انتفاضه سوم در کرانه باختری متهم کرده اند.