قصاب آلمانی تبار داعش در سوریه کشته شد

یکی از سایت‌های وابسته به گروه تروریستی داعش بنام “وفا” اعلام کرد خواننده رپ آلمانی، در بمباران روز چهارشنبه شهر غرانیج کشته شده است.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه،دنیس گاسپرت، خواننده رپ آلمانی که به گروه تروریستی داعش پیوسته بود، احتمالا در حمله هوایی در سوریه کشته شده است.

آن طور که یورو نیوز گزارش داده، خبر  کشته ‌شدن خواننده رپ آلمانی را سازمان آمریکایی نظارت بر فعالیت گروه های تندرو موسوم به «سایت» نیز منتشر کرده است.

دنیس گاسپرت که با نام اختصاری «دسو داگ» در موسیقی شناخته می شد، یکی از شناخته شده ترین چهره‌های غیر بومی داعش به شمار می آمد. او در ویدئوهای متعدد داعش حاضر شده بود. به گفته سازمان «سایت»، دنیس گاسپرت در یکی از ویدئوهای منتشر شده نیروهای داعش، سر بریده‌ای را در دست گرفته بود.

خواننده رپ آلمانی و قصاب داعش، در سوریه کشته شد پیش از این، چندین بار مرگ این داعشی آلمانی گزارش شده بود. آخرین بار در سال ۲۰۱۵ مرگ او اعلام شده بود. هر چند پنتاگون بعدأ از زنده ماندن او خبر داده بود.

گروه داعش نیز در کانال تلگرام خود تصاویری از یک جسد را منتشر کرده است. گروه داعش عکس‌های منتشر شده را متعلق به این خواننده آلمانی تبار خوانده است.

پدر دنیس گاسپارت غنایی تبار و مادرش آلمانی بودند. او کودکی و نوجوانی خود را در شهر برلین گذراند. وی به جرم تبهکاری، قاچاق مواد مخدر و خشونت چندین بار دستگیر شده بود. وی در سال ۲۰۰۶ با انتشار نخستین آلبوم خود با نام «عقاب سیاه» به عنوان خواننده رپ شناخته شد. دنیس گاسپارت از سال ۲۰۱۱ به انتشار تبلیغات در اینترنت در حمایت از گروه تروریستی داعش مبادرت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *