عبدالله، از زخمیان حملات اخیر در کابل دیدن کرد

11846429_10206742728462833_981898566_nدکتر عبدالله عبدالله رئیس اجرائیه جمهوری اسلامی افغانستان صبح امروز شنبه (۱۷ اسد) به شفاخانه دوصدبستر پولیس٬ شفاخانه ایمرجنسی و محل حادثه حمله انتحاری در شاه شهید رفت و با زخمی ها، خانواده قربانیان و مردم محل دیدار نمود.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، رئیس اجرائیه تازه از سفر رسمی دو روزه اش از کشور مصر به کابل بازگشته است.

آقای عبدالله با سترجنرال محمد ایوب سالنگی “معین ارشد امنیتی وزارت امور داخله” برای بازدید از زخمی هان رویداد های اخیر به شفاخانه دوصدبستر پولیس رفت.

رئیس اجرائیه کشور از نزدیک با زخمی و قربانیان حمله انتحاری بر اکامی پولیس احوالپرسی نمود و دستور لازم را برای تداوی بهتر و رسیدگی به زخمی های این حادثه به مسوولین شفاخانه صادر نمود.

همچنین رئیس اجرائیه به محل حمله انتحاری در شاه شهید رفت و از محل حادثه و میزان خسارات وارده شخصا دیدن نمود.

آقای عبدالله در دیدار با ساکنان محل و بازماندگان قربانیان٬‌ با محکوم کردن این حادثه و ابراز همدردی با قربانیان٬ به آنان وعده سپرد که حکومت وحدت ملی از هیچ نوع همکاری و کمک به آسیب دیدگان این حمله بزدلانه دریغ نمی‌کند.

همچنین رئیس اجرائیه به شفاخانه ایمرجنسی در مرکز پایتخت رفت و با قربانانیان هردو حادثه از نزدیک دیدار نمود.

دکتور عبدالله عبدالله با تک تک زخمیان حملات اخیر احوالپرسی و وضع صحی آنان را جویاشد.

رئیس اجرائیه با ابراز تاسف از وقوع حادثه و همدردی با زخمیان و خانوادهء قربانیان٬ برای آنان از خداوند شفای عاجل خواست و وعده سپرد که در تداوی و رسیدگی به مشکلات آنان حکومت از هیچ تلاش و اقدامی فروگذار نمی‌کند.

رئیس اجرائیه کشور همچنان از داکتران و مسوولین شفاخانه پولیس و ایمرجنسی به خاطر رسیدگی به موقع و تداوی مجروحان سپاسگزاری نمود.

رئیس اجرائیه با محکوم کردن حملات ددمنشانه و غیر اسلامی و غیر انسانی دشمنان کشور٬‌ این نوع حملات بی‌رحمانه و کور را کار دشمنان شکست خورده این سرزمین دانسته و وعده سپرد که مردم و نیروهای مسلح کشور٬ این حملات را بی‌پاسخ نگذاشته و عاملان این جنایت را شناسائی و مجازات خواهند نمود.