طرح ویژه امنيتي‌ برای مراسم اربعين حسینی در عراق

۱۶ عقرب ۱۳۹۴

daesh.ir-342-2452224527_19-620x428منابع عراقي از طرح امنيتي زودهنگام براي تامين امنيت مراسم باشكوه اربعين حسيني خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، اداره پوليس شهر نجف اشرف اعلام کرد که آمادگي هاي خود براي ارائه خدمات امنيتي و فراهم كردن پوشش امنيتي كامل براي شعائر حسيني و كاروانهاي عزاداري و زائران در طول مرزهاي اداري این شهر را تكميل كرده است.

اداره پوليس نجف اشرف تاكيد كرد: فرماندهي عمليات فرات مركزي و اداره پوليس ولایت نجف يك طرح امنيتي ويژه زيارت امام حسين(ع) در روز اربعين را براي حمايت از موكب هاي عزاداري حسيني را به اجرا گذاشته است.

همچنین طرح تامين امنيت راه ها و خيابانها براي حمايت از شهروندان و زائران شركت كننده در مراسم اربعين حسینی نیز وضع شده است و گشت های سيار و ثابت اين طرح را اجرا مي كنند.

اداره پوليس نجف اشرف افزوده است که اين طرح همچنين شامل تامين امنيت فرودگاه بين المللي نجف اشرف است زيرا هزاران زائر از طريق اين فرودگاه وارد مي شوند.

همچنين اين طرح شامل تشديد تدابير امنيتي و استقرار گشتي هاي ثابت و سيار و گشتي هاي امدادرساني و يگان هاي ويژه و واكنش سريع است.

اين اداره به اتخاذ تدابير پيشگيرانه و پيشدستانه و بازرسي مناطقي كه زائران از آن مناطق عبور خواهند كرد و وضع طرحي درباره زائران گم شده و مشاركت در شناسايي آنها و رساندنشان به خانواده هايشان وارائه تمام خدمات امنيتي اشاره كرده است.

اربعین،

تدارک،

حسینی،

عراق،


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

Comment is not allowed