شکست ورزشکاران افغان در مسابقات المپیک آسیایی

۴ میزان ۱۳۹۳

در پنچمین روز مسابقات المپیک آسیایی در کشور کوریایی جنوبی، ورزشکاران تیم ملی افغانستان در مقابل حریف شان شسکت خوردند.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، محمد امید رحیمی مشت زن افغانستان در مسابقات المپیک آسیایی در نخستین بازی خود مقابل حریف اش از کشور لاووس باخت تا از این مسابقات کنار رفت.

رحیمی در وزن 49 کیلوگرام شام دیروز با وجود یک بازی زیبا و تماشایی نتوانست حریف خود را شکست دهد و با این جام وداع کرد.

مربی تیم ملی مشت زنی افغانستان بازی امید رحیمی را قناعت کننده دانست و گفت سطح این بازی ها بسیار بالا  بوده و ورزشکار افغانستان تا اخرین توان مبارزه خود را مقابل حریف انجام داد.

از سوی هم مسابقات بدمنتون شام دیروز برگزار شد و دو نماینده افغانستان در این مسابقات مقابل حریفان شان بازی را واگذار کردند.

در بازی نخست احمد شکیب اقبال مقابل حریف خود از کشور هندوستان به میدان رفت و با در دو میدان با نتایج مشابه 21 بر 6 و 21 بر6 تن به شکست داد و حذف شد

در دیگر دیدار سید عمران میری رو در روی حریف از چین تایپه به میدان رفت و با نتایج 21 بر 6 و 21 بر 5 بازی را واگذار کرد و از ادامه ی این مسابقات کنار رفت.

در روز دوم مسابقات گلف که امروز در 18 میدان برگزار شد حشمت الله سروری با حریف از کشور عمان بازی کرد و علی احمد با حریف از کشور قزاقستان رو به رو شد  که با این ترتیب توانست با ترتیب اسکور های 91 و 89 را برای کشورمان کسب کنند.

در بخش وزن برداری هم عبدالرووف نوری در وزن 105 کیلوگرام مقابل حریفان مبارزه کرد که توانست در حرکت یک ضرب ( بار ) 108 کیلوگرام و در حرکت دو ضرب (بار) 138 کیلوگرام  و در مجموع 246 کیلوگرام را بالای سرببرد.

تا اکنون چین با بیشترین مدال در سدر جدول است و کشور های جاپان و کوریایی جنوبی در مکان های دوم و سوم جای گرفته اند.

آسا

افغان کورا

کوریا

ورزش


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.