اسد ۱۶, ۱۳۹۹

سناتور آمریکایی: حملات تروریستی در آمریکا ادامه خواهند یافت

سناتور جمهوری خواه ایالت ویرجینیا با تاکید بر اینکه عامل حمله نیویارک یکی پیروان مذهب وهابی است تصریح کرد حملات بر امریکا ادامه پیدا خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، سناتور ریچارد بلاک در مصاحبه با شبکه تلویزیونی راشا تودی  گفت: این ادامه حملات تروریستی به شهر نیویارک است. اگر شما به سال ۱۹۹۳ بازگردید، یک فرد مصری افراط گرا تلاش کرد که برج های دو قلو را ویران کند.او موفق نشد. سپس در ۲۰۰۱ القاعده به برج های دوقلو حمله کرد و سه هزار آمریکایی در این حملات کشته شدند.این حملات متوقف نخواهند شد و ادامه پیدا خواهند کرد.

ریچارد افزود: این افراد همان افرادی هستند که از عربستان سعودی  و نوع اسلام آن که وهابیگری است، پیروی می کنند.این بسیار هولناک است. ما در اینجا با فردی افراط گرا و جهادی از بنگلادش روبرو هستیم.او تلاش کرد تا آنجا که ممکن است خود را وارد جمعیت کند تا بیشترین خسارات و تلفات ممکن را به همراه داشته باشد.

وی گفت: این حادثه در ساعت هفت و بیست دقیقه صبح به وقت نیویارک روی داده است. همه در حال رفتن بر سر کار خود بوده اند. خوشبختانه این ماین به طور موثر عمل نکرده است. به نظر می رسد که ماین تنها به عامل آن آسیب وارد کرده است. این ماین به طور ناقص منفجر شده است.ب ه نظر نمی رسد که افراد دیگر به طور جدی زخمی شده باشند. حقیقت این است که جهان متمدن به این نتیجه برسد تامادامی که ما مرزهای خود را باز نگه داریم و به هر فردی با هر عقیده ای اجازه ورود داده شود، ما با افزایش حملات تروریستی در اینجا و سراسر جهان روبرو خواهیم شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *