سعودی عامل اصلی بی ثباتی خاورمیانه

فعال ناشناس توییتری سعودی که به افشای اخبار محرمانه آل سعود مشهور است، اعلام کرده که محمد بن سلمان وزیر دفاع عربستان سعودی به طور مستقیم جنگ در حلب سوریه را کنترل میکند!!

201611923745932618011

تدارک و تسلیح بیش ۱۰ هزار تروریست در حمله به شهر حلب بی تردید توسط کشورهای حامی تروریست که مایل بی ثباتی خاورمیانه هستند یعنی دولت های سعودی و قطر انجام می شود

البته سعودی و قطر  فقط در حد یک مزدور عمل می کنند و در حقیقت این دو کشور نیات پلید اسراییل و آمریکا در تفرقه اندازی بین مسلمانان و تضعیف دولت های ضد امپریالیست  را اجرا می کنند.

تروریست های فتح الشام ( شاخه القاعده سوریه) که تشنه خون ریزی مردم بی دفاع است با حمایت مستقیم دولت سعودی با گلوله باران مناطق غیر نظامی شهر حلب عملا نشان داده که هیچ ارزشی برای جان مردم سوریه قائل نیست و تنها هدفش اجرای دستورات افسران سعودی حاضر در منطقه است.

در حقیقت به قول پوتین ریئس جمهور روسیه« هیچ تفاوتی بین تروریست وجود ندارد» و همگی از جمله داعش ، احرار الشام و فتح الشام و … به قصد بدنامی اسلام و تفرقه و ناامنی پا به عرصه گذاشته اند.

دولت سعودی هر جا نهضتی مردمی فریاد اسلام خواهی برآورده ( بحرین و یمن ) وحشت زده و همسو با غرب به شدت دست به اقدام نظامی و حمایت از تروریست های بدنام زده است .

سعودی ها همراه با رژیم مستبد ال خلیفه سعی در به انزوا کشیدن انقلاب مردم بحریم دارند .

از طرفی دولت سعودی مسئول شکست مذاکرات سیاسی و کشتار مردم یمن است سعودی ها با تشویق هادی به استعفاء ، سیاست یمن بی دولت را کلید زدند و اکنون نیز در ادامه اشتباهات خود ، سیاست ایجاد و تشدید جنگ داخلی در یمن را در دستور کار  قرار دادند.

با این وجود  مردم یمن در مقابل تجاوز به کشورشان شجاعانه ایستاده اند و مقطع جدید تاریخی را رقم زدند.

عربستان در باتلاق یمن گرفتار امده و با تداوم روش های ناکارآمد امنیتی و نظامی قادر به نجات خود نیست.

به اعتقاد تحلیل گران سیایی بی طرف ،راهکار صلح و ثبات در یمن صرفا سیاسی است و اینده این کشور متعلق به همه گروهها ، احزاب و مردم یمن است.

اما متاسفانه عربستان اجازه نمیدهد که سازمان ملل به وظایف خود در قبال حقوق اولیه مردم یمن عمل کند و البته امریکا نیز سکوت و به نحوی با جنایات سعودی ها همراهی می کند.