زنانی که توسط دونالد ترامپ مورد آزار جنسی قرار گرفته بودند خواستار استعفای وی شده اند

۲۱ قوس ۱۳۹۶

زنانی که توسط دونالد ترامپ، رییس جمهوری ایالات متحده آمریکا، مورد تعرض و آزار جنسی قرار گرفته بودند، در یک نشست خبری جزئیات آن را اعلام کرده و خواستار بررسی سوابق آزارجنسی وی از سوی کنگره آمریکا شدند و از ترامپ خواستند که استعفا بدهد.

ریچل کروکس، سامانتا هولوی و جسیکا لیدز سه نفر از زنانی هستند که در باره آزار و اذیت جنسی که توسط ترامپ با رسانه‌ها صحبت کرده اند.

این در حالیست که حداقل ۱۳ زن اتهاماتی را در رابطه با آزار و اذیت جنسی علیه دونالد ترامپ مانند بوسیدن بدون کسب اجازه و لمس کردن بدن مطرح کردند.

ریچل کروکس کارمند سابق گروه تجاری بایروک ادعا می‌کند که ترامپ در سال 2005 و بدون کسب اجازه از او لبانش را بوسیده است.

سامانتا هولوی، نماینده ایالت کارولینای شمالی در مسابقه انتخاب دختر شایسته آمریکا در سال 2006 نیز  ترامپ را به رفتار نادرست و تحقیرآمیز با دختران شرکت‌کننده در این مسابقات متهم کرد.

جسیکا لیدز نیز وی را به دست زدن بدون اجازه به بدن او، تلاش برای بلند کردن دامن و دستمالی در حین یک سفر هوایی و زمانی که به عنوان مسافر کنار آقای ترامپ نشسته بود، متهم کرده است.

کاخ سفید در واکنش به اتهامات مطرح شده آنها را نادرست خواند و مدعی شد که حرف‌های مدعیان و شاهدان دچار تناقض هستند.

همچنان سه سناتور دموکرات آمریکایی، برنی سندرز، جف مارکلی و کوری بوکر نیز از آقای ترامپ خواستند که از مقام خود کناره‌گیری کند.

برنی سندرز در حساب توییتر خود چنین نوشت: «ما رئیس جمهوری داریم که در یک نوار ضبط شده به آزار جنسی زنالن اقرار کرده است. من امیدوارم که او به این مساله توجه کرده و به استعفا بیندیشد.»

آزارجنسی

ترامپ

زنان


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.