رونمایی سلاح های جدید حماس

۲۴ قوس ۱۳۹۳

گردان های عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) با برگزاری رژه در غزه، انواع سلاح های جدید و راهبردی خود را به نمایش گذاشت.

به گزارش خبرگزای خاورمیانه، گردان های عزالدین قسام به مناسبت بیست و هفتمین سالگرد تأسیس حماس این رژه را برگزار و از جمهوری اسلامی ایران به دلیل حمایت مالی و معنوی و تسلیحاتی از ملت و مقاومت  فلسطین تشکر کرد.

محمود الزهار عضو ارشد حماس در حاشیه این مراسم به خبرنگاران تجهیزات جدید حماس را نشانه قدرت مقاومت اعلام کرد و گفت: اسرائیل و هر فردی که تصور می کند حماس ضعیف شده است، باید بداند که گروه های مقاومت باریکه غزه همچون گذشته استوار ایستاده اند، و آماده دفع هر خطر و تجاوزی هستند.

“ابوعبیده” سخنگوی گردان های عزالدین قسام با قرائت بیانیه ای در این مراسم اظهار داشت: ما از همه افراد ، گروه ها و کشورها، به ویژه جمهوری اسلامی ایران که با کمکهای مالی، تسلیحاتی و موشکی به حمایت از ملت و مقاومت فلسطین می پردازند، تشکر می کنیم.

ابوعبیده افزود: ما با موشک هائی که از حامیان ملت و مقاومت فلسطین دریافت کردیم ، پایگاه های دشمن را درهم شکستیم و با موشک های پیشرفته ضد تانک به جنگ با اشغالگر رفتیم و تانک های مرکاوا را منهدم کردیم.

حماس،

رونمایی،

سلاح ،


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.