رند پل: عربستان خاورمیانه را به آتش کشیده است

۱۴ جدی ۱۳۹۴

139306131038329113556244رند پل، نخستین نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکاست که به صورت مستقیم اعدام ۴۷ تن را در عربستان به باد انتقاد گرفته است.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، به نقل از خبرگزاری آسوشتیدپرس، رند پل، نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا در مصاحبه‌ای با برنامه “رودر رو با رسانه‌ها” گفت: ما درحالی به فروش سلاح به عربستان ادامه می‌دهیم که این کشور مسئول به آتش کشیده شدن و ایجاد تنش در منطقه خاورمیانه است.

این نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ادامه داد: سیاست خارجی من کمی متفاوت است. عقیده‌ای به این مساله ندارم که به افرادی که دشمن هستند، کمک کنم و به تامین سلاح برای متحدان القاعده بپردازم؛ کاری که اوباما انجام می‌دهد.

وی با انتقاد از عربستان، دولت باراک اوباما،‌ رییس جمهوری آمریکا و هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه سابق این کشور و نامزد پیشروی دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا را مقصر دانست و افزود: هر دوی این افراد از مسلح کردن مخالفان در سوریه علیه دولت دمشق حمایت کرده‌اند. من این کار را نمی‌کنم.

این نامزد جمهوری خواه همچنین گفت: مداخله اوباما در خاورمیانه نه تنها کافی نبوده بلکه ناچیز هم بوده است و به عقیده من این به نفع ما نیست.

آتش،

آمریکا،

اعدام،

خاورمیانه،

رند پل،

عربستان،


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

Comment is not allowed