رئیس اجرائی با بزرگان ولایت های شمال کشور دیدار کرد

۲۱ جدی ۱۳۹۴

دیدتادکتر عبدالله عبدالله، رئیس اجرائی حکومت با شماری از علما، بزرگان قومی، مجاهدین و جوانانِ ولایات شمال کشور دیدار و پیرامون اوضاع ولایات شمال و مشکلات مردم گفتگو نمود.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، بزرگان ولایات شمال کشور در این دیدار، با بیان اینکه دشمنان در صدد انجام توطئه های بیشتر برعلیه حکومت و مردم افغانستان هستند، حمایت شان را از حکومت وحدت ملی افغانستان اعلام کردند.

آنان همچنان از حمایت های همه جانبه مردم ولایات شمال کشور از نظام یاد نموده و بر تداوم حمایت های خویش تاکید نمودند.

همچنین این بزرگان از کمرنگ بودن حضور مردم شمال کشور و به ویژه کادرهای تحصیلکرده در حکومت وحدت ملی‌گلایه نموده و خواستار توجه و رسیدگی بیشتر رهبران و سران حکومت برای سهیم نمودن مردم ادارات دولتی شدند.

آنان آمادگی کشورهای قطر و عربستان سعودی برای پذیرش دست کم هفتاد هزار کارگر افغان را یک فرصت دانسته و از بی تفاوتی و کم توجهی وزارت کار و امور اجتماعی برای تکمیل روند اعزام کارگران افغان به این کشورها به شدت انتقاد نمودند.

همچنین رئیس اجرائی حکومت ضمن تائید و امتنان از حضور همیشگی و نقش موثر و سرنوشت ساز مردم شمال کشور در سال های گذشته، اعلام نمود که وی هیچگاهی ایثار و فداکاری های آنان را نادیده نمی‌گیرد.

رئیس اجرائی از اشتراک کنندگان این دیدار خواست تا مشکلات و چالش هایی را که با آن رو به رو هستند را با جزئیات ترتیب نمایند تا برای رسیدگی به مشکلات شان رسیدگی شود.

امنیت

دیدار

شمال

عبدالله بزرگان


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

Comment is not allowed