داعش عناصر فراری اش را در موصل زنده به گور کرد

۲۱ ثور ۱۳۹۵

مقبرة جماعية بريف دير الزور، صانعها "داعش"گروه تروريستی داعش 40 تن از نيروهای خود را كه از درگيری های اخير قریه ‘البشير’ فرار كرده بودند، در جنوب موصل در 400 كيلومتری شمال بغداد زنده به گور كرد.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، به نقل از الفرات نيوز، گروه تروريستی داعش در راستای مجازات فراريان از درگيری های قریه البشير در جنوب كركوک، 40 تن از آنها را در بخش ‘قياره’ در جنوب موصل زنده به گور كرد.

براساس اين گزارش، اين گروه تروريستی با حفر يک گودال، اين 40 نفر را كه از درگيری فرار كرده بودند، در يک گور جمعی زنده به خاک سپرد.

قریه راهبردی البشير در 25 كيلومتری جنوب كركوک 30 اپریل 2016 در يک حمله مشترک نيروهای مشترک مردمی، پيشمرگ های كرد و ارتش و پوليس مركزی طی چند ساعت آزاد شد.

گزارش های منابع امنيتی عراق حاكيست كه گروه تروريستی داعش برای جلوگيری از فرار عناصرش از مناطق درگيری، اقدام به تشكيل تيم های اعدام در خطوط پشتی درگيری كرده و عناصر فراری را به قتل می رساند.

تمامی گزارش های امنيتی حاكيست كه گروه تروريستی داعش قدرت هجومی خود را در تمامی مناطق درگيری از دست داده و به تاكتيک دفاعی روی آورده و از خانواده های به اسارت گرفته در مناطق مختلف، به عنوان سپر انسانی بهره می برد.

حمله ،

داعش،

زنده به گور،

عراق،

فرار ،

کرکوک

گودال،


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

Comment is not allowed