حمله سایبری حزب الله لبنان به دوربین های مداربسته اسرائیل

20150829012250_thumbnailمنابع رسانه ای از حمله سایبری حزب الله لبنان به پایگاه های اسرائیلی ها و هک کردن دوربین های مداربسته برخی پایگاه های امنیتی این رژیم خبر می دهند.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، رسانه های اسرائیل با انتشار مطلبی اعلام کردند حزب الله علیه وزارت رفاع رژیم اسرائیل حمله سایبری انجام داده است.

روزنامه اسرائیلی «یدیعوت آحارونوت» تصریح کرد که حزب الله تصاویری را از «تل آویو» و «حیفا» منتشر کرده است.

بر این اساس حزب الله در این حمله سایبری موفق شده است که به سیستم دوربین های کنترل اراضی اشغالی نفوذ کند.

گروه وابسته به حزب الله که نام خود را «ما می آییم» گذاشته، تصاویر دوربین های مداربسته سرزمین های اشغالی را به مناسبت هشتمین سالگرد شهادت حاج «عماد مغنیه» فرمانده ارشد حزب الله منتشر کرده است.

این گروه که از سال ۲۰۱۳ اعلام مبارزه با رژیم اسرائیل کرده، در وهله نخست بر روی حملات انتقامی از رژیم اسرائیل تمرکز کرده و در مرحله بعد در مناسبت های مرتبط با شهادت مجاهدان لبنانی که رژیم اسرائیل آنها را به شهادت رسانده، به این رژیم حمله سایبری انجام می دهد.

این گروه وابسته به حزب الله زیر یکی از تصاویر ضمن تهدید رژیم اسرائیل نوشته است: به شما دست خواهیم یافت حتی اگر در دفاتر خود باشید.

یکی از اعضای گروه در حالی که لباس نظامی بر تن کرده بود، در مصاحبه با یک شبکه المنار گفت: هدف ما نابودی رژیم اسرائیل در عرصه جنگ الکترونیک است.

وی تصریح کرد: گروه ما در طول سال ۲۰۱۵ به ۵۰۰۰ پایگاه عبری زبان از جمله پایگاه های امنیتی نفوذ کرده است.