حملات به اقامتگاه‌های پناهندگان در آلمان افزایش یافته

۲۱ ثور ۱۳۹۵

1023شمار حملات به اقامتگاه‌های پناهندگان در سه ماهه ابتدایی سال ۲۰۱۶ نسبت به همین دوره زمانی در سال گذشته سه برابر افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه به نقل از روزنامه “تاگس اشپیگل”، شمار بالای حملات به اقامتگاه‌های پناهندگان در سال گذشته که در مجموع 1047 مورد بوده است در سال 2016 احتمالا بیشتر می شود.

وزارت داخله آلمان در پاسخی که به درخواست فراکسیون حزب چپ آلمان داده است، از حدود 347 مورد حمله در سه ماهه ابتدایی سال 2016 خبر داده است که بیش از سه برابر حملات به اقامتگاه های پناهندگان از جنوری تا مارچ سال 2015 و 10 برابر این گونه اقدامات در همین دوره زمانی در سال 2014 بوده است. این آمار اعلام شده موقتی است. در اطلاعات وزارت داخله در این باره برخی حوادث و حملات به پناهندگان قید نشده است.

بر اساس این گزارش اکثر حملات به اقامتگاه های پناهندگان در سه ماهه ابتدایی سال جاری میلادی در ایالت نوردراین- وست فالن (92 مورد) رخ داده است. بعد از آن ایالت های بایرن(45 مورد حمله)، نیدرزاکسن ( 40 مورد)، زاکسن (39 مورد)، بادن وورتمبرگ (33 مورد)، و در ایالت های دیگر هم مواردی از این گونه اقدامات خشونت بار علیه پناهندگان گزارش شده است.

بر اساس اطلاعات وزارت داخله آلمان دشمنان پناهندگان بخصوص 38 مورد حمله آتش سوزی، 23 مورد آسیب های بدنی، دو اقدام به قتل، یک تلاش برای قتل و انفجار علیه پناهندگان را مرتکب شده‌اند.

آتش،

آلمان،

افزایش،

اقامتگاه‌های ،

پناهندگان،

حمله،

دشمنان


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

Comment is not allowed