حضور بشار اسد در نماز عید فطر در دمشق

بشار اسد رئیس جمهور سوریه امروز (۱۷ اسد) در نماز عید فطر در دمشق حضور پیدا کرد.

به گزارش خبرگزاری خاور میانه به نقل از  «آی‌تی‌وی»، بشار اسد رئیس جمهور سوریه امروز پنجشنبه با حضور در مسجد دمشق به همراه شهروندان سوری نماز عید فطر را به جای آورد.

این در حالی است که برخی رسانه‌ها مدعی شده‌اند که «بشار اسد» رئیس‌جمهور سوریه و همراهانش در راه اقامه نماز عید سعید فطر در مسجد دمشق هدف حمله تروریستی قرار گرفت.

دقایقی پس از اعلام خبر حمله به کاروان رئیس جمهور سوریه در شبکه های الجزیره و العربیه، تلویزیون الاخباریه سوریه تصاویر بشار اسد را در حال اقامه نماز عید فطر در مسجد دمشق پخش کرد.

برخی از شبکه های معاند نظام سوریه از جمله العربیه و الجزیره، اخباری مبنی بر هدف قرار گرفتن کاروان حامل بشار اسد هنگام رفتن به محل برگزاری نماز عید خبر داده بودند و از اصابت ۱۷ هاوان به این کاروان سخن می گفتند.

شبکه های مذکور، این خبر را به نقل از “فراس بیطار” سرکرده گروهک تروریستی موسوم به “لشکر آزادی شام” منتشر کرده بودند که مدعی شده بود ۱۷ گلوله هاوان به سوی کاروان حامل اسد شلیک شده است.

 وی همچنین از اعلام وضعیت فوق العاده در “مربع امنیتی” پیرامون کاخ ریاست جمهوری خبر داده بود اما دیری نگذشت که آقای بشارد اسد در صف نماز عید فطر در کنار دیگران در مسجد دمشق دیده شد.

Author

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *