جاده‌های کابل فردا «دوشنبه» نیز بسته خواهند بود

راه بندان یکی از مشکلات عمده در شهرکابل است و هر باری که یک مقام خارجی و یا جلسه مهم می‌باشد، اطراف ارگ، هوتل سرینا و نقاط دیگر کابل بروی ترافیک بسته می‌شود.

امروز نیز اعضای شورای امنیت سازمان ملل با سران حکومت جلسه دارند و جاده‌های کابل از ساعت‌های به این سو مسدود است و مردم را با مشکلات فراوان روبرو ساخته است.

در همین ریاست ترافیک کابل گفته است که«به اساس هدایت مقامات محترم صالحه تدابیرامنیتی انسداد و انحرافات ترافیکی که در ساحه گرین زون اعتبار از مکرویان۴، چاراهی عبدالحق، پل محمود خان، سه راهی صدارت، شیرپور، سرک۱۵و ۱۷ وزیراکبرخان، مرادخانی، چاراهی پلازا وضع گردید دیده می شود که یکتعداد از شهریان عزیز و محترم کابل الیوم مورخ ۲۴/۱۰/۱۳۹۶ اطلاع قبلی نداشته در بعضی از نقاط شهر به مشکل مواجه شدند.

در ادامه گفته اند که مدیریت عمومی ترافیک کابل از همه شان معذرت خواسته خواهشمندیم که فردا مورخ ۲۵/۱۰/۱۳۹۶ از تکرار برنامه مطلع بوده از حوصله مندی خویش استفاده کرده اداره ترافیک را همکاری و از جاده ها اطراف ساحه مرکزی استفاده نموده رفع مشکل فرمائید از همکاری هریک شما تشکر میکنم»

کابل شاید تنها پایتخت دنیا باشد که در طول هفده سال و با کمک ملیاردها دالر حکومت‌ها نتوانسته اند برق، ترانسپورت شهری، امنیت و… شهروندان این شهر را تامین کنند.

 

 

Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.