تیم ملی فوتبال افغانستان به مکان 150 دنیا صعود کرد

۲۴ سرطان ۱۳۹۵

13714278_1224804857585432_1992946889_nتیم ملی فوتبال افغانستان با شش رتبه صعود نسبت به ماه گذشته، بالاتر از تیم ملی هند در مکان یکصدو پنجاهم بهترین تیم های فوتبال دنیا قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، جدول رده بندی بهترین تیم های فوتبال دنیا در ماه جولای، امروز (24سرطان) از سوی فدراسیون بین المللی فوتبال اعلام شد.

در این رده بندی، تیم ملی فوتبال افغانستان با کسب 206 امتیاز در مکان یکصدو پنجاهم دنیا و بالاتر از تیم ملی هند 200 امتیازی قرار گرفته است.

بر این اساس، تیم ملی فوتبال افغانستان در مکان بیست و ششم آسیا قرار گرفته است.

در بین بهترین های جهان نیز تیم ملی آرجنتاین با 1585 امتیاز در صدر قرار دارد و تیم های بلجیم، کلمبیا، آلمان، چیلی، پرتگال، فرانسه، اسپانیا، برازیل و ایتالیا در مکان دوم تا دهم هستند.

تیم ملی فوتبال ایران نیز با 674 امتیاز ضمن این که در مکان سی و نهم جهان قرار دارد، به مانند ماه های اخیر بهترین تیم فوتبال آسیا است و بعد از آن نیز تیم های کوریای جنوبی، ازبکستان و جاپان نیز در مکان های بعدی قرار دارند.

رده بندی بهترین تیم های فوتبال دنیا، هر ماه از سوی فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) و بر اساس امتیاز تیم ها در بازی های ملی همان ماه، اعلام می شود.

آسیا،

افغانستان،

امتیازی،

بلحیم،

صعود،

فوتبال

ملی،


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

Comment is not allowed